Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Bevonzottam magamnak egy...

Bevonzottam magamnak egy negatív szériás időszakot, hogy lehet kijönni belőle?

Figyelt kérdés

Úgy értem év végén , tudtam ,hogy nem valami jól zártam az évet és már akkor féltem a mostani időszaktól.

Akkor még nem is gondoltam ,hogy ilyen mélyre süllyedek, de már anyagilag, érzelmileg , padlón vagyok .. Gyorsan valami ötlet , mert ki szeretnék jönni ebből a negatív szériából.

HELP.... S:O:S:

Nem pénzt kérek, Tanácsot, mielőtt megjelennének a túl okosok.


2012. márc. 6. 12:09
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
15:13-nak írtam , neked pedig köszönöm a biztatást utolsó
2012. márc. 6. 15:20
 12/17 Diavolino44 ***** válasza:

Barmit gondolsz igazad van!: mondat bearanyozta a napom!!!


Ha nem hiszitek, a gondolkodas mennyire befolyasolja az eletet, akkor nezd meg az ^igeret foldjet^ amerikat, vagy mondhatnam japant vagy kinat. Naluk ez veleszuletett, nem kell erolkodni pozitvan gondolkodni! S nem veletlen hogy ok a nagy gazdasagi hatalmak. S en azt gondolom, nekik is egy szajuk es egy seegguk van. Ugyanazt a moslekot etetik veluk mint velunk, megis tudnak pozitivan hozzaallni az elethez. Mig mi vagyunk a legpesszimistabb orszag s latod a beka segge alatt vagyunk. Pedig, a magyar a legokosabb nemzet a vilagon. Most akkor mi az igazsag??


Kerdezo: ne ad fel!! Mindig nezd meg miert kaptad ezeket a pofonokat az elettol?? Eld az eleted, s valtoztass azon amin meg tudsz!!!

2012. márc. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Kérdező, bocsánatot kérek, nem megsérteni akartalak csak beláttatni veled, hogy a pozitív gondolkozás tettek nélkül nem visz sehova(ezért mondtam, hogy egy nem létező rendszert(=vonzás) adnak el, egy létező hátán(=ok, okozat)).

A tettek(a megfelelő tettek) viszont előre visznek pozitív hozzáállás nélkül is, viszont akkor vagy úgy cselekszel, mint egy gép vagy a lelkiismereteddel/végső céloddal ellentétesen fogsz cselekedni.


És ezért hiszi el olyan sok ember a vonzást, mivel az emberi természeten keresztül próbál beférkőzni a fejedbe, ami racionális gondolkodás hiányában(pl: te itt van egy 'gödörben', ilyen helyzetben én is minden kötélbe kapaszkodnék) könnyen megy.


Az egyik túl okos(én, aki nem hisz ilyenekben, így ehhez a kategóriához tényleg túl intelligens) azt javasolja, hogy mérlegeld a helyzeted objektíven.

Felejts el minden babonát és gyanút azzal kapcsolatban, hogy hogy kerültél a jelenlegi helyzetedbe. Csak a tényeket nézd és az emberi kapcsolataidat. Miután megvagy ezzel elemezd a mostani helyzetedet is, majd ugyan ilyen tárgyilagosan keress az ellenkező irányba vezető megoldást

Ha megtaláltad helyrejössz vonzással és vonzás nélkül is.



Diavolino44 te pedig szánalom vagy.


A nagy gazdasági hatalmakhoz a következő tényezők vezetnek:

-munkamorál

-jó földrajzi elhelyezkedés

-jó időben való csatalakozás a világpiachoz

-fejlett technológia és/vagy nagy nyersanyagkészlet

-megfelelő irányítás és szervezés


De ha ragaszkodsz a hitedhez, csinálj nagyhatalmat Szomáliából vagy Etiópiából.

2012. márc. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Diavolino44 ***** válasza:

Kulonosebben nem erdekel a kritika.


- Magyarorszagnak az egyik legjobb a foldrajzi elhelyezkedese! Ha ezzel vitakozok nem erdemled meg hogy magyarnak hivd magad!!

- egyedul nyersanyag az amibol keves van. De minden mas mar csakis emberi donteseken mulik, mind a vilagpiaci csatlakozas, fejlett technologia, iranyitas es szervezes azoknak az embereknek a kezeben van akik a vilagon a legokosabbak.


Nezz kurol Romania es Szlovakia kb Szomalia es Etiopia szinten vegetalt most meg kozelukben sem vagyunk. Ez mind magyar mentalitas miatt van!

2012. márc. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

9-es vagyok.


13-as hozzászólással kapcsolatban. Én nem hiszek a vonzásban. Keresztény vagyok, Isten útmutatásában hiszek.

Viszont úgy látom/tapasztalom (nem könyvből olvasom), hogy igenis nagyon fontos a pozitív hozzállás. Nem babona vagy hit szempontból, hanem mert teljesen megváltoztatja az ember gondolkodását, jellemét, viselkedését.

Egy pesszimista ember mindenben a rosszat látja ezért elmulasztja a lehetőségeket. Azt gondolja, mindent rosszul csinál, ezért dekoncentrált lesz, így tényleg többet hibázik. Ez nem babonális bevonzás, hanem egyszerűen ilyen az emberi természet. Talán a pszichológia oldaláról lenne értelme megközelíteni.


Na ennyit akartam még hozzáfűzni. Fel a fejjel kérdező!

2012. márc. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket.
2012. márc. 6. 19:05
 17/17 anonim ***** válasza:
igazán nincs mit!!!!
2012. ápr. 18. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!