Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A páromtól kaptam egy karórát....

Ildikó999 kérdése:

A páromtól kaptam egy karórát. Azt hallottam az időnk végét hozza. Nem szerencsés. Valaki ismer ilyen babonát?

Figyelt kérdés
2012. márc. 17. 16:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem babona,hanem hülyeség!Én is kaptam a páromtól,még sem váltunk el,vagy szakítottunk!
2012. márc. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez ugyan olyan hülyeség, hogy kést nem lehet ajándékozni, mert elvágja a barátság szálát, és legalább 10 fillért kell adni viszonzásul. Ha félsz, adjál neki 5 ft.-ot.
2012. márc. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Istenem....
2012. márc. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Ez egyáltalán nem igaz, főleg nem azért, mert karórát ajándékozni teljesen hétköznapi és elfogadott dolog, ráadásul még jó ajándék is,mert praktikus és személyre szólóan lehet választani. Ez az óraajándékozós babona még a késtől meg a kaktusztól is nagyobb hülyeség, azért szúrós-vágós dolgokat tényleg furcsa ajándékozni,na de ez órát? (És a kés-kaktusz sem feltétlen babonás, ha egy szakácsnak viszel kést ajándékba, akkor biztosan örülni fog, és nem a babonára fog hivatkozni, hogy juj, jaj.)
2012. márc. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Apukám kb minden évben vesz egy új karórát anyukámnak, mert rendszeresen elhagyja, eltöri,tönkre megy, de már 33éve házasok, szóval ez a babona is megdőlt-legalábbis náluk biztosan.
2012. márc. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Én a fiamtől kaptam karórát. akkor most mi lesz, kitagadom??? :P
2012. márc. 19. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha összetöröd akkor megáll és akkor mondhatod hogy örökké fogsz élni.
2012. márc. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Csutak_Balazs ***** válasza:
Igen. Az időtök végét hozza. Az, hogy mikor ér ide az az idő, az már nem az órán, hanem rajtatok áll. Főleg rajtad. Ha ilyeneket kérdezel tőle, akkor nagyon hamar eljöhet...
2012. márc. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is ajándékoztam karórát a férjemnek pár éve - most lassan 10 éve vagyunk együtt. Ja és az első, amit kaptam tőle, mikor udvarolt, egy kaktusz volt :))
2012. márc. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!