Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit tegyek? :OÉn már nem...

Mit tegyek? :OÉn már nem tudom mit tegyek, egyfolytában hangokat hallok a lakásban, pl. : volt olyan hogy a konyhában voltam, és olyan hangot hallottam mintha beleszúrtak volna egy kést az ágyamba!

Figyelt kérdés
meg magától meg nyílik a csap, el kezdenek mozogni a felfüggesztett tárgyak, árnyakat látok, de nem csak a lakásban, ha megyek az utcán, mintha követne valaki! Meg érzem hogy valaki figyel! Ne nézzetek hülyének, és ne írjatok bunkó kommenteket!
2012. febr. 4. 20:08
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Egyedül élsz? Kertes Házban? Más hallja a hangokat?
2012. febr. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 Hagenti ***** válasza:
Idéztél valaha szellemet?Lehet rádragadt.
2012. febr. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Nem nézlek hülyének, valószínüleg gyermekkorra ,vagy nemrégiben áttélt traumára vezethető vissza. A képzeletedben lejátszódó dolgok valósnak tűnnek, nincsenek szellemek!!!!
2012. febr. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Kertesházban lakom, de nem egyedül, de hétvégenként egyedül vagyok itthon, anyumis szokott hallani olyant hogy az ajtón kopognak!!! De mi még nem idéztünk szellemet!!!
2012. febr. 4. 20:16
 5/27 anonim ***** válasza:
Próbálj ki egy szorongásoldó szert Pl: Rivotrill, de ne túlzásba, ha eltünnek idegi alapon van Ne pszichiáterhez,menj hanem pszichológushoz. Nem vicc.
2012. febr. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
De nem ért semmi trauma, és ez már nagyon régóta megy!! de szoktam olyantis hallani, hogy valaki suttog!!!
2012. febr. 4. 20:18
 7/27 Hagenti ***** válasza:
És félsz a szellemektől?
2012. febr. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Nem tud semmi pszihiáter segíteni, már sok mindent meg tapasztaltam, sok mindenben részem volt, amit sok 'elme' nem tud felfogni!!!
2012. febr. 4. 20:21
 9/27 anonim ***** válasza:
Minden házban vannak fura hangok, egyszerüen a hőtágulás olyan hangokat képes kreálni,hogy elképesztő ,ne ijedj meg nem vagy bolond! túl nagy jelentőséget tulajdonítasz
2012. febr. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Nemis az hogy félek tőlük, mert már megszokta, úgyis mondhatjuk!!!! Hanem irritálnak!!
2012. febr. 4. 20:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!