Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Manipulálják szerintetek a...

Manipulálják szerintetek a lottószámokat?

Figyelt kérdés
Annyira hihetetlen, hogy egy embernek sem jön össze hosszú hetekig!
2012. márc. 18. 15:58
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:

30-as!

Tök jó tdni, hogy parlamenti képviselő vagy. Egy haveri beszélgetésből kutya fülét sem lehet levonni.

A közjegyző meg valóban csak díszlet, de ne hidd, hogy más nem ellenőrzi.

A kérdésem még mindig fenn áll: mi haszna van abból a szervezőnek ha csal? A nyeremény úgyis halmozódik, egyszer pedig úgyis megnyeri valaki.

2012. márc. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 tetro ***** válasza:
Ha okot keresnék arra, hogy ha csalnak akkor miért teszik, akkor van egy nagyon kézenfekvő megoldás, még akkor is, ha egyszer valóban kiadják a nyereményt. még pedig, hogy amikor már nagy a nyeremény akkor 2-3x annyian vesznek szelvényt. ergo 2-3x annyit keresnek rajta. ha minden második héten lenne ötös, akkor éves szinten a profitjuk felétől esnének el.
2012. márc. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
De ez megint felesleges. Nagy valószínűséggel nem lesz 2-3 hetente ötös. Ez matematika. Ha meg ez szinte garantálva van akkor ki a fene kockáztatna csalást? Ez már egy nagyon gyenge lábakon álló összeesküvés elmélet. Most remélem nem fogsz azzal jönni, hogy a statisztika és a kombinatorika is hazugság, mert akkor kiugrok az ablakon (földszinten halok hála az égnek).
2012. márc. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:

A csalás én másképpen képzelném el. Ne a technikáját, az más tészta.

Itt vagyunk a csapatban öten. Mi bele tudunk avatkozni a rendszerbe. Juliska kívülálló, de jó emberünk. Megbeszéljük vele, játssza meg Kajászóbendegúzban az 1,2,3,4,5-ös tippet. Mi pedig elintézzük, hogy ezt húzzák, s ne legyen még egy azonos tipp. Hatan osztozunk a 2 milliárdon. De Julika sem kell. Amikor gépi húzás van, húzás után betoljuk a mi nem létező tippünket, visszadátumozva nyomtatunk egy slejfnit.

Most már csak az a kérdés, hogy ki vegye fel a pénzt, hogyan jut el hozzánk, s mi hogyan jutunk ki az országból, de úgy, hogy az Interpol se találjon meg.

2012. márc. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 tetro ***** válasza:
Én nem mondtam, hogy csalnak, azt se hogy megérné, hisz sokkal nagyobb üzlet ez annál, hogy kockáztassák a létét. De mondjuk ha átlagba a kombinációk 20%-t játsszák meg, akkor mennyi arra az esély hogy hetekig ne legyen ötös?
2012. márc. 19. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:

"Én nem mondtam, hogy csalnak, azt se hogy megérné, hisz sokkal nagyobb üzlet ez annál, hogy kockáztassák a létét. De mondjuk ha átlagba a kombinációk 20%-t játsszák meg, akkor mennyi arra az esély hogy hetekig ne legyen ötös?"


Elég sok. Minden héten 20% az esélye, hogy lesz ötös, ami lássuk be nem sok.

2012. márc. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 tetro ***** válasza:
elég sok? :D ezt sokáig számolgattad ugye? :D
2012. márc. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:

31-es! Ne sértegess ezzel a képviselőséggel, én becsületes ember vagyok! :D

Magyarországon sokkal kevesebbért is öltek már embert, más bűncselekményekről nem is beszélve. A csalás sokféle módon megoldható, a 34. válaszadó nagyon is hihető magyarázatot adott. A szervezőnek nincs haszna? Nincs hát, ha nincs benne a csalásban. Bizonyos kockázat persze van, de ez elenyésző ha a csaló és az ellenőr ugyanaz.:D

2012. márc. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:

tetro: Hö? Kb 3 másodpercig számolgattam.


38-as: semmi haszna sincs, az is leírta akire hivatkozol.

2012. márc. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 Napkiraly ***** válasza:
a 30-as tud valamit, pont erről nem akartam írni
2012. márc. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!