Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Manipulálják szerintetek a...

Manipulálják szerintetek a lottószámokat?

Figyelt kérdés
Annyira hihetetlen, hogy egy embernek sem jön össze hosszú hetekig!
2012. márc. 18. 15:58
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
27%

Jól van, egyes, leülhetsz.

A lottó nem arról szól, hogy én most veszek egy lottót és rögtön meg is nyerem a 20 csilliárdot.

A lottó arról szól, hogy az ember relatíve kis összegért (nyilván ha csak 1-2 szelvénnyel játszik) enged egy apró kis halvány reménysugarat az életébe, hogy kikerül ebből a nyomorból és elnyomásból amibe ebben a kib@szott országban a dolgozó emberek nagy része kényszerítve van.

Ha nem lottózol, akkor egész pontosan 0 esélyed van rá, mert ebben az országban tisztességes munkából nem lehet jól megélni.

2012. márc. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
0%
Minden válaszban találtam valami érdekeset. De felmerül bennem egy kérdés. Ha annyira ellenőrzött a folyamat, és DVD lemezre mentik a részeredményeket stb., KI ELLENŐRZI AZ ŐRZŐKET? Egyáltalán miért van szükség a számsorsoláshoz közjegyzőre? A lottó-számsorsolás története ismerős, valóban "pszichikai reményt ad" a kilábalásra, a pártállamban pedig azért vezették be, hogy felváltsa a "békekölcsön-jegyzést". Sikeres, gazdaságos volt, az ma is, de a számítógépes technológia új fejezetet nyitott. Na, most az a kérdés, hogy meg lehet-e csinálni? Szerintem meg, és sokkal egyszerűbb trükköt alkalmaznak, mint a matematikusok gondolnák! (De nem tudom, csak érzem, és ez a gáz.)
2012. márc. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
92%

Persze!

Minden hónapban mást húznak, hogy a fene egye meg őket!!

Így sose fogom eltalálni!!

2012. márc. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:

"Minden válaszban találtam valami érdekeset. De felmerül bennem egy kérdés. Ha annyira ellenőrzött a folyamat, és DVD lemezre mentik a részeredményeket stb., KI ELLENŐRZI AZ ŐRZŐKET? Egyáltalán miért van szükség a számsorsoláshoz közjegyzőre?"


Az általad említett közjegyző is azért van ott, hogy ellenőrizze a csalás mentességet. Egyébként az állam nagyon szigorúan ellenőriz minden szerencsejátékot.


"A lottó-számsorsolás története ismerős, valóban "pszichikai reményt ad" a kilábalásra, a pártállamban pedig azért vezették be, hogy felváltsa a "békekölcsön-jegyzést". Sikeres, gazdaságos volt, az ma is, de a számítógépes technológia új fejezetet nyitott."


A nyugati demokráciákban is ugyan úgy van lottó. Sőt az igazság szerint minden országban ami nem áll a szétesés szélén van lottó...


"Na, most az a kérdés, hogy meg lehet-e csinálni? Szerintem meg, és sokkal egyszerűbb trükköt alkalmaznak, mint a matematikusok gondolnák! (De nem tudom, csak érzem, és ez a gáz.)"


Persze, hogy meg lehet csinálni, de csak belülről. Így meg nem értem, hogy miért tennék? Miért lenne ez jó nekik? Ezt a pénz így is, úgy is ki kell fizetniük és azt mégsem csinálhatják meg, hogy a cég összes fejese két havonta megnyeri a lottót. Kicsit feltűnő lenne. Mellesleg itt a csaláshoz köze sem lenne a matematikához, sőt még nagyon az informatikához se, mert egy zárt rendszeren tárolják az adatokat, ahová nem lehet csak úgy az internetről felmászni.

2012. márc. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 Napkiraly ***** válasza:
Szerintem pedig adsz heti 300 (vagy nem tudom mennyibe kerül most ez a dolog) forintot azért a HITért, hogy egyszer meggazdagodhatsz (valójában senki sem nyer, hogy miért azt hagyjuk, ki lehet találni). Ha annyira nem lehet megélni ebben az országban, honnan van heti 300 forintod ilyesmire? Nekem se időm se pénzem erre.
2012. márc. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:

Te hol élsz mégis?

A hit az egyetlen dolog, amiért az ember fel kel még reggel, hogy munkába induljon.

A vallás már kihalt, így valami másban kell hinni, jelen esetben, abban, hogy talán jobb lesz egyszer egy kicsit...

2012. márc. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
6%

""Számomra az a vicces, hogy a 6-oson mindig van 5-ös találat, nem is egy, míg az 5-ösön hetekig. Ugyanez igaz a skandinávra, ahol mindig van sok 6-os és 5-ös találat. Kicsit elgondolkodtató szerintem..."

Te sokszor buktál matekból ugye?

Már az is hihetetlenül szánalmas, hogy egy ilyen kérdés az ezotéria rovatban köt ki...

Emberek! Iskolába járni, tanulni, gondolkozni nem szégyen!

Néha próbáljátok ki szellemidézés meg bevonzás helyett..."


Nem, nem buktam egyszer sem, sőt 4-esre érettségiztem belőle, sőt még főiskolát is végeztem. :) De mindegy is...és nem tudom hogy jön ide a szellemidézés, meg hogy nem tanulnak egyesek (gondolom leginkább itt rám céloztál). És nem én tettem az ezotéria témakörbe szóval...hagyjuk is!

2012. márc. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 Napkiraly ***** válasza:
én nem a hitért élek, hanem a megélt és még megélendő dolgokért
2012. márc. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
A hatosban minden héten van öt találat az kb. ugyanaz, mint az ötöslottó gyakori négytalálatosa. Még csak gond lehet azzal a matekkal.
2012. márc. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
49%

Kedves 24-es! (A 22-es vagyok, nekem válaszoltál.) Azt írod arra a költői kérdésemre, hogy "ki őrzi az őrzőket?", hogy az állam szigorúan ellenőriz minden szerencsejátékot.

Hát ez az!

Az kétségtelen, hogy az állam ezt is ellenőrzi, és az is, hogy a Szerencsejáték Rt. vezetői mindig lojálisak a hatalomhoz. (Új kormány, új management. Nem véletlenül nem privatizálták, hisz ez a legtutibb állami bevétel.)

Egyszer fültanúja voltam egy beszélgetésnek, mely során egy magas állami vezető kérdezte egy másiktól azt, ami tulajdonképpen itt a címben volt. A válasz igen volt, nem akartam hinni a fülemnek! (És azóta sem tudom elhinni!):D

Ami a közjegyzőt illeti, ő csak egy díszlet, gyakorlatilag nem lát semmit, nem szól semmit, megszokásból hagyták meg. (A díjazása belefér a költségvetésbe.)

2012. márc. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!