Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lehetséges hogy a lelkem...

Lehetséges hogy a lelkem kiszáll a testemből vagy mi ez?

Figyelt kérdés
Néha teljesen jól tudok gondolkozni, de valamikor mintha így szünetne az agyam, és nem gondolkozok meg semmi, meg olyan is van, hogy mikor beszélgetek valakivel szinte semmire se tudok gondolni, szóval mi ez, és hogyan csinálhatnám vissza, hogy újra rendesen tudjak gondolkodni?
2012. ápr. 19. 13:43
 1/7 anonim ***** válasza:
39%

Persze. Halálnak hívják.

De felteszem, te még élsz.

2012. ápr. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nagyon sok ember elvezi a gepesitett eletmodot, es eltavolodik a termeszettol, talan veled is ez tortent!

TAnulj meg elni egeszsegesen, rendszeres mozgas, talalj megfelelo hobbit, ami erdekel, es lekoti a figyelmedet stb.

2012. ápr. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Ez nem más okozza, mint a figyelem hiányos betegséged. Nincs itt semmi testen kívüli élmény. Bamba vagy.
2012. ápr. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
dekoncentrált vagy, ahogy már írták mozogj, sportolj, csinálj valamit, mert begyepesedsz
2012. ápr. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Oxigénhiányos állapot.
2012. ápr. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én napi 8 óra billentyűzet koptatás után olyan vagyok mit 1 zombi. Kiszívja az agyam...
2012. ápr. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Uhh, egy kicsit elkéstem a hozzá szólással, viszont régóta keresem én is a választ erre. Ugyan már ritkábban vannak ilyenek, mégis elég kellemetlen és teljesen olyan mintha úgymond magam mögött húznám a lelkem. Elég butaságnak hangzik és én sem akartam vele törődni emiatt, viszont így hogy tudom, hogy rajtam kívül még más is érez így, eléggé felkeltette az érdeklődésem. Bevásárlóközpontokban nagyobb eséllyel szokott előfordulni, illetve egy-egy beszélgetés közben is előjön ha olyasmi helyen vagyunk. Nagyon zavaró, mert nem tudok odafigyelni a másikra, hogy mit mondd meg egyebek, pedig az egészségem tökéletes állapotban van. Próbálom elnyomni ha netalántán ilyen van, de nem mindig sikerül. Remélem azóta sikerült már rájönnöd hogy ez micsoda, ha esetlegesen fent vagy még gyakorin, szívesen beszélgetnék veled erről.

-Bocsánat ha van benne ismétlés, vagy hiba. Legyen szép napod! 💓

2020. júl. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!