Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » SEGÍTSÉG! ÁLMOMBAN KILÉPEK A...

SEGÍTSÉG! ÁLMOMBAN KILÉPEK A TESTEMBŐL! Megoldás?

Figyelt kérdés
Álmomban ki lépek a testemből látom a szobát. Fel akarok ébredni, de nem megy. Próbálom kinyitni a szemem, de nem megy. Próbálok szólni, sikítani, de nem tudok. Ami még eléggé nyugtalanít, hogy többször előfordult, hogy valaki megfogta a kezem ilyenkor. Nagyon elegem van…. Nem merek aludni. Régen voltak nálunk szellemek, de az 8éve volt kb. Akkor hárman is láttunk szellemet a családból és rendszeresen zaklattak minket. Nem tudom ennek van-e köze a mostani dolgokhoz, de ha van, ha nincs, ennek véget szeretnék vetni. Nem akarok többé arra ébredni, hogy kiabálok. Valaki élt már át hasonlót? Mi a megoldás? SEGÍTSETEK!!!! (Normális válaszokat kérnék! A nem hiszek ebben stb. nem érdekel)
2011. ápr. 20. 20:06
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
73%
Ha nem hiszel benne, akkor ne foglalkozzàl vele. Vacsoràzzàl kevesebbet.
2011. ápr. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 izsofmate ***** válasza:
én meditálás közben éltem át hasonlót! próbálj meg Te is kicsit meditálni lefekvés előtt, hátha segít! :-D
2011. ápr. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 A kérdező kommentje:
??? Nem hiszek? Elolvastad rendesen? :S Nem szoktam vacsorázni nagyson.
2011. ápr. 20. 20:10
 4/43 A kérdező kommentje:
-s
2011. ápr. 20. 20:11
 5/43 A kérdező kommentje:
Azt írtad, hogy meditálás közben éltél át hasonlót és probáljam meg én is? Épp az a cél, hogy ne forduljon elő =S
2011. ápr. 20. 20:13
 6/43 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:

[link]


szivesen

2011. ápr. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:

Testen kívüli élmény közben könnyebben érzékelheted a szellemeket.Nincs félnivalód sem ettől, sem magától a kilépéstől.Tapasztalhatsz ugyan akár ijesztő élményt is, de bajod nem eshet.Ebben egészen biztos lehetsz. Azért nem tudsz felébredni, mert a félelemtől összezavarodsz, erőszakkal sokkal nehezebb kijutni ebből az élményből.Megszüntetni ezt nem lehet, ahogy idősödsz úgy fog valószínűleg ritkulni.Annyit tehetsz, hogy félelem helyett megpróbálsz kíváncsisággal hozzáállni ezekhez az élményekhez.

Lehet egyébként az is, hogy nem testen kívüli élmény, csupán alvásparalízis,de a kettő gyakran együtt jár.

2011. ápr. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:
Ragnarok köszi, de itt is az van, hogy hogyan kell ezt elsajátítani, de én nem akarom :S Én megszabadulni szeretnék a dologtól =(
2011. ápr. 20. 20:19
 10/43 A kérdező kommentje:
Utolsó köszi. Az a baj amugy, hogy ahogy idősödöm inkább jönnek elő ezek. Régen nem voltam ennyire fogékony a dolgokra mint most. Probálok nem gondolni a dologra meg ilyenek, de mégis előfordul elég gyakran. Abban nem vagyok biztos, hogy nem tudnak bántani. Nővéremet elég sokszor bántották évekkel ez elött. Bár nem hiszem, hogy az aki megfogta a kezem bántani akarna inkább nyugtató hatású volt, de még is rémisztő. Amúgy 21 éves vagyok
2011. ápr. 20. 20:23
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!