Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Halál után tényleg kiszáll a...

Halál után tényleg kiszáll a lélek az emberből, és tovább él?

Figyelt kérdés
Pár nappal a bátyám halála után amikor anyuval róla beszélgettünk a szobában, együtt sírdogáltunk, egyszer csak elindult a videóban levő kazetta pörögni magától. Arra gondolok talán a tesóm jelzett, hogy jól van és ne sírjunk annyit.
2011. jan. 17. 15:28
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
4%
Igen, egy pár napig még ottmaradhat a lelke a földön. Aztán újjászületik egy másik testben.
2011. jan. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem anyukám halt meg a tavalyi év. Nekünk nem történt ilyesmi. Én a bátyámmal beszélgettem, a tragédia utáni nap, hogy ő érzett valami éjszaka, adott-e jelet vagy valami? És mondta, hogy nem. Én sem. Nem igazán hiszek ebben. Pedig bár úgy lenne, hogy tovább élne.
2011. jan. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó válaszoló,talán az édesanyád nem érezte szükségét a jelzésnek.Ha álmodtok róla,az is jelentéssel bírhat.Egyébként a halállal az a helyzet,hogy eltakarja a szemünk elől az utána következő történéseket.De attól mert mi nem látjuk még sok minden történhet...Ez az életben is így van.
2011. jan. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 A kérdező kommentje:
Én már hiszek benne.Akkor azt mivel magyarázod, hogy magától elkezdte pörgetni a videó a kazettát ami benne volt. Pont akkor amikor róla beszélgettünk??
2011. jan. 17. 15:47
 5/42 anonim ***** válasza:
100%
Jelnek.Sok jel történik körülöttünk,de "besűrűsödöttségünkben" csak keveset veszünk észre.
2011. jan. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
100%

Ha éppen meghalt valakid, akkor jelnek veszed. Ha meg minden oké, akkor tudomást sem veszel róla... ahogy arról sem, hogy néha lefagy a számítógép, vagy éjszaka magától bekapcsol... nekem pl. utóbbit csinálta egy ideig. Aztán szervíz, kicseréltek valamit, és többet nem csinálta. Gondolom nem ördögöt űztek ki belőle.


Félre ne érts, nincs bizonyítékom se arra, hogy van valami a halál után, sem arra, hogy nincs... Csak azt mondom, hogy az ember ha hinni akar valamiben, akkor ki van hegyezve az azzal kapcsolatos dolgokra, történésekre.

2011. jan. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
Én is egyszer egy halott rokonomról beszéltem, és közben bekapcsolt a DVD-lejátszó... Csakhát az a rokonom biztosan nem tudott DVD-lejátszót bekapcsolni, amíg élt, szerintem nem is tudta, hogy mi az, szóval nem tudom... Azért megijedtem... :S
2011. jan. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
Értem az ellenérveket is.Mégis:nem olyan gyakori,hogy a DVD magától kezd pörögni.Amikor meghal valaki még bizonyos szempontból közel van,érzékeli ha rá gondolnak.És az ő állapotukban képesek olyanra is,amit életükben nem tudtak.
2011. jan. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:

2. válaszoló vagyok.

"Csak azt mondom, hogy az ember ha hinni akar valamiben, akkor ki van hegyezve az azzal kapcsolatos dolgokra, történésekre." - én is ezzel értek egyet!

Persze én is hallottam már ilyen sztorikat mint, hogy ez is, hogy a DVD pörögni kezd. Én azért nem tudom összetenni a kettőt, mert nem hiszem, hogy pl anyukám úgy jelezni nekem, hogy elkezdi pörgetni a dvd-t. :) Mert hát sosem érettet hozzá.

Egyébként fogadd részvétem!

2011. jan. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
igen.
2011. jan. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!