Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Milyen színű aurák léteznek,...

Milyen színű aurák léteznek, vagy hogy működik ez?

Figyelt kérdés

Sokat olvasom itt, hogy látják egyes emberek, főleg a babák, és kicsit, az emberek auráját.

Hogyan kell ezt elképzelni?

Pl: kék, sárga, piros, zöld....?!

és mik a jelentései? teszem azt, nekem zöld, a másik embernek kék... van jelentése??

olvastam olyat is az oldalon, hogy a kék aura azt jelenti, hogy állapotos a nő. de ha egy férfinak kék?? o.O

meg azt is olvastam, hogy aki hamarosan meghal, annak "nem fénylik úgy és csúnya"... ezt se értem igazából.

szerintetek?


2012. máj. 30. 08:07
1 2
 11/13 Tom Benko ***** válasza:
@rejtelmesrengeteg: Ki nevezett téged hazugnak? Egyébként olyan, hogy energiamezô, nem létezik. Kirlian fotók... Más néven koronakisülés. Amit ezek segítségével Meg lehet állapítani: 1. a levegô gáz 2. a levegôben leginkább oxigén és nitrogén van...
2012. jún. 1. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Tehát azt állítod, hogy az embert nem veszi körbe és nem járja át elektromosság? Mert akkor nem tanultál biológiát. Sinus csomó, idegpályák elektromos ingerei, izmok által generált elektromosság és hő. Ez mind energia, ha már a bizonyított energiaváltozatoknál akarunk maradni. A kirlian fotókkal ezt lehet vizsgálni. De azt hiszem tényleg fölöslegesen győzködlek. Te megmaradsz a magad világképénél, én meg a magaménál. Ezen egyikőnk sem fog változtatni úgy sem.
2012. jún. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Tom Benko ***** válasza:

@rejtelmesrengeteg: Ne adja olyat a számba, amit nem mondtam! Az emberi (és bármilyen más állati) testben van elektromosság. Ezt megfelelô mûszerekkel (EEG, EKG) ki is lehet mutatni. Ellenben olyan gyenge, hogy azon kívül gyakorlatilag kimutathatatlan. A frekvenciája pedig olyan alacsony, hogy azt sem szem, sem fényképezôgép nem fogja színként érzékelni.

Az elektromos mezô csak elektromos mezô. Energia nincs.

2012. jún. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!