Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az állatok érzik a szellemek...

Wolfenstein2000 kérdése:

Az állatok érzik a szellemek jelenlétét?

Figyelt kérdés
Egyik nap kiültem haverommal este 7 órakor sörözni. A macskám ott játszadozott, és ütlegelte a semmit. Erre egyszercsak a macska szó szerint elszált a p*csába, és koppant eggyet a falon. Odafutottam és menet közben megfogott egy hideg érzés. Közben a kutyám ugatott. Egyszerre elkezdett nyüszíteni (amíg én a macskámat nézekettem), és hirtelen a nyitott ajtó felé kezdett futni. Mire odaért, az ajtó kő keményen bevágódott. Haverom bement hogy megnézze mégis ki vágta be, erre ordítva kirohant az ajtón, és azt ordította hogy "szellem!!! Egy kísértet!!" azt mondta hogy látott egy árnyat, egy kislányt halott nevetni, és valami meglökte a lépcsőn futás közben.

2012. jún. 10. 21:16
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
6%
Na, jót trollkodtál, vagy csak túl jól sikerült a disznóölés? A malac megúszta ti meg a detoxban vagytok?
2012. jún. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
9%
Kevesebb sör, és akkor tényleg nem fogtok hallucinálni. :)
2012. jún. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Még éppen kiraktuk a sört, mert házibuli lett volna (végül az is lett). Azóta láttam egy kislányt az ajtóban tátott szájjal, miközben elfordítottam a felyemet. A macskám meg megdöglött, valamit átszurtak a hasán. Mellesleg egyedül lakm otthon, csak néha átjön a barátnőm. ÉS CSAK Ő IVOTT SÖRT!!!
2012. jún. 11. 16:46
 14/20 anonim ***** válasza:
0%
Tényleg csak ennyire futja? Találj már ki valami hihetöbb mesét.
2012. jún. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
megdöglött a macskád? ez most vagy fake vagy befostam...
2012. jún. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
91%
Én hiszek neked. Láttam már ilyet. Tudatmódosító szerek nélkül is...
2012. jún. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
93%
Persze, hogy érzik az állatok a szellemeket.
2012. jún. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
tudom, hogy a teljes sztorit nem kellett volna leírnom, de a kérdésemre válaszoljatok légyszíves :)
2012. jún. 14. 13:17
 19/20 anonim ***** válasza:

Volt itt kérdés?

Amúgy is, mi volt a sörben, hogy ezt láttátok? Csak nem Holland volt az?

2012. jún. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Igen az állatok látják a szellemeket!
2012. jún. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!