Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha valaki durván megbánt...

Ha valaki durván megbánt téged, a lelkedbe tipor, az ugye vissza kapja ezt az élettől?

Figyelt kérdés
2012. jún. 16. 00:42
1 2
 1/14 Antimod ***** válasza:

Nem feltétlenül. De a halál után állítólag lepörög egy életfilm, ahol más szemszögéből is átéli az egész életét, és akkor látja azt is, kinek milyen szenvedést okozott (de a jókat is).

Tehát úgy kell élni, hogy ez minél kellemesebb legyen.

2012. jún. 16. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Kapcsolatról van szó,és úgy gondoltam hogy talán a következő partnerénél visszaüt amit velem tett.
2012. jún. 16. 00:54
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem. Viszont te gondolkodj el, hogyan gondolsz vissza: "mit tett velem" Mégis mit tett? Csak azt, amit te hagytál, amit eltűrtél. Minden játszma kétszereplős, ha te határozottan megköveteled a tiszteletet, a hűséget, a megbecsülést, ellenkező esetben szakítasz és továbblépsz, akkor senki nem "tesz" veled semmit. Nem azért, mert az illető olyan szent lelkű, hanem mert te nem hagyod magad.
2012. jún. 16. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
nem.
2012. jún. 16. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem valószínű.
2012. jún. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
3-as:igen,igazad van,az első pontnál ami drasztikus volt,lépnem kellett volna.A tisztelet hiánya alakult ki egy idő után,egy normális emberből egy önbizalom hiányos,beteg lelkületű egyén lett.Talán jobb is hogy kimondta hogy vége,mert nem tudtam volna elfelejteni neki amiket mondott.
2012. jún. 16. 09:28
 7/14 anonim ***** válasza:
Nos, akkor ne dühöngj a történtek miatt, ne érezd magad áldozatnak. Engedd el ezt a fiút, ne foglalkozz vele. Inkább pörgesd végig magadban újra meg újra, hogy így utólag hol látod a hibát a saját viselkedésedben, most ugyanabban a helyzetben mit változtatnál. Biztosan tudsz profitálni az esetből, legközelebb pedig már -tapasztalatból- rutinosan ki tudod penderíteni az exedhez hasonlókat. Fel a fejjel...
2012. jún. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
hat engem 2 eve mar,hogy egy ferfi megbantott,olyan ertelemben,hogy bar o kezdemenyezett egy olyan kapcsolatot,ami szinte lehetetlen,en belementem... par honapig boldogok is voltunk,titokban,es mikor mar a legjobban ereztuk magunkat,ugy ereztem mar mindorokke velem lesz,neki eszebejutott,hogy szakitani akar,nem meri elvallalni a kapcsolatot,mert karierrjenek es hirnevenek artott volna... nos,hat akkor nagyon szenvedtem,de ratalaltam vkire aki igazan szeret,es hat... o is visszakapta a szemvedest,mert rajott arra,hogy megis en kellek neki,es vissza akart engem kapni... 2x-3x talalkoztunk,o ezt felreertette,azthitte visszakapot.. es hat mikor szoltam neki,hogy csak beszelgetni akartam vele,megmondani mennyire szenvedtem miatta,es hogy ennyi... teljesen felfordult korulotte minden,es a szenvedes raszallt... en boldogan elek parommal,o meg mindig koborol es a karierrjebe menekul a szenvedes elol... tehat,ezzel peldaztam azt,hogy van amikor igen,visszakapja :) Remelem hasznos volt szamodra a valasz :)
2012. jún. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nem értettem aa kérdést jól. Most az a baj, hogy azt tette veled hogy elhagyott? És ez üssön vissza az új partnerénél?

Vagy ő a hibás mert rosszul bánt eled és te nem léptél semmit csdak tűrted? Vagy mi?

2012. jún. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
valszeg nem fogja visszakapni.
2012. jún. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!