Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Rejtett üzenet egy reklámban?

Rejtett üzenet egy reklámban?

Figyelt kérdés
[link] Én végignéztem az összes Üzenet részt és nagyon meghökkentő volt. Ti mit gondoltok erről?

2012. jún. 26. 00:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Bármibe bármit bele lehet magyarázni.
2012. jún. 26. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Szerintem ez csak belemagyarázás. Nem maga az "üzenet" volt hátborzongató, hanem a zene, amit mögé raktak, hang nélkül az ő filmük is jelentéktelen volt és egyáltalán nem ijesztő, amilyennek szánták.
2012. jún. 26. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2012. jún. 26. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 tetro ***** válasza:
100%
nekem ehhez a filmhez elég sok közöm volt. lényegében mindent tudok róla. azt hogy melyik részlet hogy és miért került bele. általánosságban viszont csak annyit, hogy nem létezik olyan reklámfilm, amire annyi pénz idő és energia lenne, hogy ilyen szintű konnotált üzenet elrejtése lehetséges legyen. végignéztem, könnyesre röhögtem magam.
2012. jún. 26. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vannak tudatalatti üzenetek, de ez az egy videó elég gyerekes. Tudni kell kiszűrni a valóságot...
2012. jún. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Smartguy86 ***** válasza:

Marhaság. Ennyi. Ez csak belemagyarázás.


Ellenben:

[link]

Nézd a logót!

2012. jún. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
igen, ez a logós dolog is érdekes.
2012. jún. 26. 12:38
 8/8 anonim válasza:
Ne haragudjatok de ez nagyon gyerekes. Én egyszerűen nem látom értelmét, hogy mi köze lenne a wodafone reklámnak a halálhoz. Szerintem ebben nincs egyáltalán semmi rejtett üzenet. Max egy elcseszett reklám... BELEMAGYARÁZÁS!
2012. jún. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!