Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ti féltek a világvégétöl?

Ti féltek a világvégétöl?

Figyelt kérdés
Vagy szerintetek mi lesz vagy mi fog történni...Mert szerintem már elkezdödött!
2012. jún. 26. 17:34
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%
A maja naptárra gondolsz? Egy dátumot jelöl meg, dec 21. de egy szó sincs benne világ végéről. Korszakváltást ír, csak a média kapta fel világ végeként. De ha te a haláltól félsz vagy párod halálától akkor én arra tippelek hogy inkább a katasztrófáktól, járványoktól stb félsz, meg az ilyen helyzetektől. A katasztrófafilmek néha jók. De ne parázz olyanokon h te vagy a párod meghaltok :)
2012. jún. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
19%

szoktad nézegetni 404 válaszait, tudod ki ő?

sajnos nagyon úgy tűnik hogy lesz valami december környékén,


elvileg egy 10. bolygó(ami valójában a 9.) a naprendszerben közel kerül a mi bolygónkhoz, és ha mázlink van akkor nem megy belé a földbe de ennek ellenére hatalmas katasztrófákat fog okozni..404 is azt mondta hogy sajna nem biztos hogy ő túl éli pedig aztán tájékozott rendesen


ha nem hallottál még róla nézz utána nyugodtan itt volt a gyakorin csak a szkeptikus elvársaink elüldözték


jajj ne pontozzatok le légyszi, én csak válaszoltam. köszi:D

2012. jún. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a Nibirura gondolsz. Nem tom ki az a 404 de ha azt mondja h nem éli túl, az ő baja, nehogy már megjósolja a saját halálát. Vicces. Sztem is lesz vmi. Az év második felében vagy jövőre. De világ végéről nincs szó. Majd kiderül. Izgatottan várom >_<

Olyat is hallottam h a Nibiru nem is bolygó hanem űrhajó amivel az anunnakik jönnek =P

De úgy tűnik h 404 csak a saját teoriáját mondja, nem kell készpénznek venni, de persze lehet h értelmes dolgokat is mond (amibe kever egy kis hülyeséget) =P

2012. jún. 27. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz semmi! Megigérem.:)))
2012. jún. 27. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
93%

de majd ha tényleg lesz valami egyéb szörnyűség december körül, január fele ,katasztrofa bármi..akkor 100%ot kapok?


most komolyan, nem veszekedni jöttem, csak leírtam amit gondoltam..úgy ahogy ti is, én is írhattam volna hogy "nem lesz semmi", mint ahogy azt legtöbben gondolják.

de ez nagyon bonyolult...értem értem, ez is mehet nullára ahogy gondoljátok:\

2012. jún. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

Orbán szerint már elkezdődött :O


"Vége annak a világnak, amelyben a jog a bűnelkövetők pártját fogta, és annak is, amikor bárki azt gondolhatta, hogy a bűnözők összefonódtak a rendőrséggel"


WTF?

Még mindig nem látok változást.

2012. jún. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

"Vége annak a világnak, amelyben a jog a bűnelkövetők pártját fogta, és annak is, amikor bárki azt gondolhatta, hogy a bűnözők összefonódtak a rendőrséggel"


És jön az a kor, ahol nem számít a jog, mert mindent Szent Orbán királyunk(megkoronáztatott 2012-ből 2013-ba átlépő éjszakán) fog személyesen elbírálás alá vonni, és nem lesz törvénykönyv, mert a mi szent, Isten akaratából uralkodó királyunk sújt majd le a bűnösökre, elsőként, pediglen azokra, akik megtagadják az ő szentséges mivoltát, és halálba küldi egy mozdulattal, az aljas söpredéket, akik lázadozni mernek! ÉS akkor nem lesznek bűnözők, mert az ő követői vele együtt mind a Mi Országunk, Mária országának becsületéért és felemelkedéséért harcolnak, anyagiakat megvetve, a népet alázattal szolgálva. Orbi király rendet tesz minálunk, és eljön a Matolcsy Próféta által megjövendölt magyar tündérmese!!!!

Áldjátok nevét, testvéreim, éljen Orbán, éljen a király, vesszen a demokrácia!!!

2012. jún. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Ha a bibliát vesszük alapul, akkor semmilyen világ vége nem lesz. Jézus a Noé napjaihoz hasonlította azt a rendszer befejezést ami várható nem sokára. De nem az egész világ fog elpusztulni, csak a gonosz emberi réteg., ahogy noé idejében, az akkori népességnek megfelelően, 8.-an maradtak életben
2012. júl. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
ki számít gonosznak?
2012. júl. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 világvége1 ***** válasza:
2300 körül fog kihalni az emberiség a globális felmelegedés következtében.
2020. jún. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!