Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem féltek a jövőtől? 13l

Nem féltek a jövőtől? 13l

Figyelt kérdés

az újságokban is egy csomót lehet olvasni hogy húúú már ilyen meg olyan robotokat találnak fel meg minden ...

és mi lesz itt pár száz év múlva?

kihal az egész emberiség és csak robotok lesznek?

a maradék emberek lelkét meg beleültetik egy kis csipbe és amikor öreg lett a testük,kiszedik a kis csipet és átrakják egy új testbe?

mostanába ezen filózom és aggaszt ez az egész ... mert már most is olyan mű minden ... mármint úgy értem hogy az emberek neten keresztül ismerkednek,távkapcsolatban élnek,és a való életben meg nem is találkoznak a "szerelmükkel"


2011. szept. 10. 15:09
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%

dehogy félek... Meg se élem amúgy is most is irányítanak minket csak nem tudod:)

14/L

2011. szept. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Pár száz év múlva mi már nem leszünk. Én inkább a gyerekeim és az unokáim sorsa miatt fogok aggódni.
2011. szept. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
19%
Legyél vallásos, és ne félj!
2011. szept. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim válasza:
83%

Kicsit sokat nézel TV-t nem gondolod?

Egyébként miért aggaszt az ami majd "pár száz év" múlva lesz?..

Ez nem terminátor, hogy a gépek átveszik a hatalmat!

2011. szept. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
94%
A lelket nem lehet ki-be szerelni.Elhiheted, hogy az emberek sokkal leleményesebbek, mint, hogy robotok vegyék át a helyünket.Az érzelmeket nem lehet gépekkel helyettesíteni. Ne félj, minden olyan lesz, mint most, csak sok dolgot megkönnyítenek a gépek, ami teljesen természetes lesz.
2011. szept. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
64%
Nem félek, mert mire annak eljön az ideje, én már régen nem leszek.De néha egy kicsit sajnálom, hogy már nem fogok élni akkor, de csak azért, mert sokkal modernebb dolgok(nem feltétlenül jó) lesznek, olyanok, amikre most nem is gondolunk és sajnálom, hogy nem tapasztalhatok meg majd olyat, mint repülő autó, utak a levegőben, időutazás talán többszáz év múlva...=)
2011. szept. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim válasza:
80%

De bírom, hogy mindenhova beszabadulnak ezek a nyomorult hittérítők..

Fogjátok már fel, hogy ha valaki hívő akar lenni az az is lesz MAGÁTÓL!!!

2011. szept. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
Hm. addigra 10 milliárdnál is többen leszünk, és többségében feketék. :D Európa pedig muszlim többségű lesz. :D Én ezen filóztam a minap. Szerintem nem kell emiatt aggódni. A világon ennél sokkal nagyobb problémák is vannak. Például, hogy percenként éhen hal egy árva Afrikában, túlnépesedés, ilyenek... Jobban járunk, ha gépek leszünk. Legalább kevesebb lesz a hülye. :D
2011. szept. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim válasza:
38%
AZ ember nem hülye. Nem fog szabad akaratot adni a robotoknak, hogy azok fel tudjanak lázadni. A filmek azért filmek, mert ott a tudósok ezt a hibát mindig elkövetik. A valóságban gondolnak erre.
2011. szept. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
47%
Én elit programozónak tanulok. Nincs okom a félelemre.
2011. szept. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!