Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről?

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
a tudomány képes arra,hogy vakoknak látóidegre kapcsoljanak egy gépezetet amellyel látják a valóság körvonalait? ha amputálják valaki lábát,képesek műlábat készíteni? vagy ha leszakad egy ember füle vagy úja vissza tudják varrni? vissza tudják tenni? Én úgy tudom,hogy sokba kerül,de az emberi orvos tudomány képes erre :), lombik bébi is képes megszületni, és ha akarnák őskori állatokat is képesek lennének újra lombikban létre hozni,avagy(KLÓNOZNI is tudnak,csak azt még nem engedik,de a tudás már valamilyen szinten meg van már ezekre, akkor miért ne lehetnének űrlények,a létrehozóink?

2012. jún. 26. 21:17
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Más dolog egy faj lemásolása, vagy egy újnak a létrehozása. Ugyanis nincs megfelelő élőlény ami kihordja a magzatot. Arról nem is beszélve hogy még mindig nem ismeretes a teljes emberi DNS funkciója. A tudomány nem tud idegeket összekötni gépekkel úgy ahogy a filmekben látni. A leszakadt fület vissza tudják varrni, lásd Niki Lauda F1 versenyző esetét. Műlábat tudnak csinálni, de az nem igazi irányítható láb, lásd Erős Zsolt hegymászót. A klónozást meg etikai és morális okokból nem engedélyezik, teljes joggal.

A kérdésedből ítélve (ne sértődj meg) olyan 14 éves lehetsz max. Sokat nem tudsz még a genetikáról és az emberi test működéséről, ha nem orvosira mész valószínűleg nem is fogsz annyit tudni mint amennyit kéne hogy ezeket teljesen megértsd.

2012. jún. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
bocsi,de már ideg pályákat kötöttek robot karhoz,és működtek:)
2012. jún. 26. 22:15
 3/21 A kérdező kommentje:
Egyébként,kicsit rá dobhatnál a tippedre, pár évet:D Nem vagyok tudós,de hallottam sok érdekes ,nem lehetetlen tudományt. -De mi garantálja azt,hogy nem fejlettebbek ,mint mi,ha képesek gyorsabban fejlődni, a mi alap tudásunknál? :)
2012. jún. 26. 22:21
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Más egy robotkar aminek az ujjait lehet előre-hátra mozgatni és más egy gépszem.

"De mi garantálja azt,hogy nem fejlettebbek ,mint mi,ha képesek gyorsabban fejlődni, a mi alap tudásunknál?" ezt a mondatot nem tudom értelmezni.

2012. jún. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Ha elolvastad volna végig amit írtam,rá jöhettél volna,de úgy látszik,nem figyeltél az olvasásnál:)
2012. jún. 26. 22:27
 6/21 A kérdező kommentje:
1 először is ,nem alaptalan amit írok, 2 honnét tudod ,hogy nem járnak-e 200-esetleg 400-évvel előrébb a tudományban,mint mi! Nem feltétlen vannak tiltott találmányaik,mint nekünk,a klónozás! Esetlegesen,ha léteznének :) Őszintén?,(csak tegyük fel) Ha te el tudnál menni egy másik bolygóra,ahol mindenféle primitív "állatok "szaladgálnának, és az volna a cél,hogy le telepedj,mit ellenőriznél elsőre,mielőtt leszállnál a bolygóra? (gondolom,hogy képes vagy-e lélegezni ott,vagy esetleg elviselhető-e ott a gravitáció) egyszóval ,azt néznéd,kedvez-e neked az életkörülmény),vagy tévedek?
2012. jún. 26. 22:49
 7/21 A kérdező kommentje:
Ebből kiindulva,máris fel jöhet a gondolat,ha léteznek! Esetleg idegenek leszármazottai lehetünk?,közbe ugyanúgy volna evolúciós folyamat
2012. jún. 26. 22:53
 8/21 A kérdező kommentje:
Esetleg a DNS-üket keresztezhették a "közös őssel",amit állítólag még nem találtak meg,csak bizonygatják egyesek,hogy megtalálták,de nem tudják biztosra:) Vajon,miért is nem találják? :D
2012. jún. 26. 22:56
 9/21 A kérdező kommentje:
Ha lehet ide írj,ne üzengess! Ha válaszolsz akkor kérlek oda üzenj arra való! -kössz...
2012. jún. 26. 22:59
 10/21 A kérdező kommentje:
Te nem vagy normális... Mégis mit tudsz te a DNS-ről? akkor írd le mi volt a probléma evvel?
2012. jún. 26. 23:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!