Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről?

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
a tudomány képes arra,hogy vakoknak látóidegre kapcsoljanak egy gépezetet amellyel látják a valóság körvonalait? ha amputálják valaki lábát,képesek műlábat készíteni? vagy ha leszakad egy ember füle vagy úja vissza tudják varrni? vissza tudják tenni? Én úgy tudom,hogy sokba kerül,de az emberi orvos tudomány képes erre :), lombik bébi is képes megszületni, és ha akarnák őskori állatokat is képesek lennének újra lombikban létre hozni,avagy(KLÓNOZNI is tudnak,csak azt még nem engedik,de a tudás már valamilyen szinten meg van már ezekre, akkor miért ne lehetnének űrlények,a létrehozóink?

2012. jún. 26. 21:17
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Ne aggódj,én nem fogok semmit nyomni,nem azért teszem fel a kérdésemet,hogy kezeket nyomkodjak:)
2012. jún. 26. 23:05
 12/21 A kérdező kommentje:
kíváncsian várnám azt a pár napos magyarázatokat:), ha lesz rá időd a kérdésbe írd,ígérem nem nyomok semmilyen kezet:K
2012. jún. 26. 23:15
 13/21 anonim ***** válasza:

Akik ilyet felteteleztek es van valamennyi tudomanyos vegzettseguk,mind a Nibiru bolygo (es annak lakoi) kapcsan gondoltak erre.

Csak az a gond,hogy ezt a bolygot 2012-re varjak meg mindig sokan , de 1982-ben mar bebizonyitottak,hogy egy szamitasi hiba miatt kovetkeztettek a letezesere. -.-


Szoval jelenleg nincs eletkepes elkepzeles sem ezzel kapcsolatban.

Az,hogy "lehetnek az urlenyek a letrehozoink" igy onmagaban semmi. Ha erre nincs valami konkretabb elkepzeles, amit meg nem cafoltak meg.


Te ezt a problemat nem fogod tudni otthon nagy maganyodban felfedni.

Hitre ott vannak a vallasok.

Tudomanyos dolgokra bizonyitek is kell nem csak egy ures mondat.

Szoval ez nem hit kerdese.

2012. jún. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Én tudományosan közelítettem meg a dolgot a ("DNS") (elméletet),csak nem 100% -ra sikeredett ennyi. Ha a mi bolygónkon képesek voltunk ennyit fejlődni az évek során,akkor,(ha esetleg volna másutt is élet) egy előbb létezett civilizáció képes volna hasonló tudományra alapozva létre hozni,egy fejlettebb körülmények között élő "(faj)", (vagy csoport amiben ők élhetnek!)


-Remélem érthető,mire célzok... ?

2012. jún. 27. 21:40
 15/21 anonim ***** válasza:
Nem. De abban majdnem biztos vagyok, hogy a DNS-ről majdhogynem semmit sem tudsz. Mint ahogy a világ vezető szakemberei sem tudják még a teles funkcióját, de te még azon keveset sem amikre már rájöttek. Ha tévednék, akkor bocsi, de ezt meg is kell indokolnod akkor.
2012. jún. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Majd ha rá jövök,akkor talán:)
2012. jún. 27. 21:48
 17/21 anonim ***** válasza:

"kepes lenne"

Mivel minden mondatod feltetelezeseken alapul, ervek nelkul igy persze,mint irtam : A tudomany nem hit kerdes.

2012. jún. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
A tudomány hit és remény nélkül,nem ér semmit:) Ha nem hiszed,hogy sikerülhet,akkor sosem fog sikerülni,ha akarod se! :)
2012. jún. 28. 18:33
 19/21 A kérdező kommentje:
Ha egyszer nem próbálsz meg lottózni, honnét tudod,hogy neme lesz szerencséd 1x,és esetleg meg nyered? Ha meg se próbálod feltételezni, hogy nyerhetsz, és ezt el hinni,honét tudod biztosra,hogy nem nyerheted meg?
2012. jún. 28. 18:41
 20/21 A kérdező kommentje:
Ez csak egy egy példa ahhoz ,mi a hit :)
2012. jún. 28. 18:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!