Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szellem a házban? NAGYON FONTOS!

Szellem a házban? NAGYON FONTOS!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kb 5perce történt velem, szóval eléggé félelmetes élmény még mindig..

Kaját csináltam ezért nyitva voltak az ablakok, de utána mindet becsuktam.

Nyugodtan olvasgatok a neten, erre az előszoba csilingelős ajtaja szépen lassan kinyitódott, majd mire felkeltem az én szobám ajtaja is szépen lassan kinyílt..[megjegyzem a házban minden ablak zárva volt esélytelen ,hogy huzat lehetett bent] ebben a pillanatban valami hátborzongató jött rám libabőrös is lettem..Egyedül vagyok itthon ezért behoztam a kutyát, aki itt nyüszít futkos és néz valamit amit én látok, majd az ölembe ugrik és itt nyüszít tovább..

Szerintetek mi lehet ez? Szellem lehet a házban vagy mi?

Eléggé beparáztam:S



#aszellem
2012. máj. 9. 14:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nekem tegnap este volt ilyen érzésem,hogy valaki van még a házba aki nem ide tartozik!Elképzelhető!Gyújts meg egy fehér gyertyát!
2012. máj. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%
üdv! Én csak azt tudom neked mondani, hogy figyeld a kutyád...az állatok látnak olyant is amit mi 100 hogy nem vagy csak ritkán..de azért te is légy résen.. lehet valóban szellem vagy még rosszabb van nálad a lakásban..egy démon...! ha az utóbbi akkor nagy baj van vagy lesz! Jelzem, hogy ha el akarsz üzni egy szellemet nekem nehogy fehér gyertyával kezdj neki, mert attól csak idegesebb lesz, főleg ha démon az..szal egyenlőre ne csinálj semmit.... ide írhatsz nekem crowler@vipmail.hu! ésén totál hiszek neked!
2012. máj. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szerintem gyorsan nézd meg a 7 évad odaátot (Super Natural) ,hogy kiderítsd mi az és elpusztítsd. Nem vicc!...
2012. máj. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
45%
Nemrég értem haza biciklizésből. Hátszelem volt. A szél kicsaphatta az ajtót és ha azt kicsapja a szobaajtó is bemozdulhat a fuvallattól. Ennyi a magyarázat. :)
2012. máj. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
19%
Nem lehet hogy kisebb földrengés, esetleg metro vagy villamos,busz miatt volt.Nálunk ha elmegy a busz az utcánkban mivel több mint 100 éves,fa gerendás házban lakunk, mindig recseg ropog a padló és a falak, néha az ajtó is kinyílik.
2012. máj. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
falun lakom szóval nem lehet:S és utolsó előttinek is szólva a bejárati ajtó zárva volt szóval tényleg semmi huzat nem volt..nem hittem eddig az ilyenekben de eléggé elgondolkodtam most:S:D
2012. máj. 9. 18:39
 7/14 anonim ***** válasza:
80%

Csukva vagy zárva? Nem mindegy. Aztán a zár is meg tud tréfálni. Volt már velem olyan, hogy a bejárati ajtóra ráfordítottam a kulcsot de a zár még sem működött rendesen. Ennek van reális magyarázata, csak nem értek az ilyen cuccokhoz. (De tudod hőtágulás, fagyás stb. valami ilyen.) Szóval olyankor nem igazán van bezárva, és inkább olyan, mint egy csukott ajtó.

A csukottat pedig simán kivághatja.

2012. máj. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Figyi! Nyugodj meg! lehet nem csuktad be normálisan az ajtót. Egy fingnyi kis szellő is tudja nyitni az ajtókat! az enyém is szokott néha mozogni és közben nyikorog. Pedig itt sincs metró meg semmi se! :)
2012. máj. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 erik142 válasza:
Valószinüleg szellem van a házban.Ameddig nem bánt addig nem érdemes félni.Persze a félelem itt egyértelmü.Ha a kutya néz valamit,hátracsapja a fülét,vicsorog,ugat akkor látja a szellemet.
2012. máj. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
ezekben a pillanatokban énis éresztem 20 perce egyedül voltam a szobában az egész lakásban és libabőrös lettem
2012. jún. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!