Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Volt már veletek olyan, hogy...

Volt már veletek olyan, hogy valakit megismertetek és kicsit később - csak úgy a semmiből - bevillant egy emlék a múltból vele kapcsolatban, amikor még nem is tudtad, hogy ki az az illető?

Figyelt kérdés

A körülöttem álló emberek valami megjegyzést tettek rá és odanéztem én is. Homályosan emlékszem, hogy milyen ruhát viselt és mit csinált. Lehetséges ez?

Amikor megismertem az illetőt, rögtön tudtam, hogy itt bajok lesznek...abban a pillanatban még nem emlékszem, hogy bármilyen vonzódást éreztem volna iránta, de tudtam, hogy ez nem csak ennyi lesz, itt még szenvedni fogok (ugyanis a kapcsolat lehetősége egyenlő a nullával). Azóta bevált ez a megérzésem. Viszont néha, amikor a szemébe nézek annyira ijesztő, mert olyan mintha teljesen belelátna a fejembe, a lelkembe. Ilyenkor a szívem megáll egy pillanatra, majd felgyorsul, felmelegszik a testem is és izzadni kezdek. Néha úgy érzem, hogy ő is ezt érzi, de én már nem merek hinni a megérzéseimnek. Még valami: akármennyire reménytelen ez a kapcsolat, én mégis azt érzem, hogy még lesz közünk egymáshoz a jövőben. Lehet erre valami magyarázat?



2012. júl. 6. 23:23
 1/7 A kérdező kommentje:
Még annyit hozzátennék, hogy ha képen látom az illetőt, nem érzem ezt a vonzódást, csak élőben.
2012. júl. 6. 23:27
 2/7 anonim ***** válasza:

Nagyon örülök a kerdesednek. Nagyon jol jelzi, hogy minden, amit NEM ertünk, azt az emberek hajlamosak az ezoteriaba sorolni. A legtöbbeknek az ezoteria szo jelentese: minden megmagyarazhatatlan, felfoghatatlan...stb.


Na, de kis kiterö utan a kerdesedre: erre levezethetö, "tudomanyos" magyarazat sztem nincsen. Minden, amivel megmagyarazhatjuk, az erzesek es kezzel nem foghato tartomanyba tartozik. Igy ki-ki a sajat fejlödesi, felfogasi szintje szerint, erzese szerint magyarazza ugyanazt. Belevisszük az erzesünket, eddigi tapasztalatainkat, amik/akik ITT es MOST vagyunk. Mivel mind egyeniek vagyunk, mas es mas magyarazat.

De ha mar ezoteria: ha nemcsak 1 eletünk van? Akkor mas szerepünk van, mas tapasztalataink, mint 1 elözö eletünkben. Mashogy lattam 18, 28, 38 eves koromban es most. Ha holnap megertek valamit, ami mar egy jo ideje "erlelödik" bennem, talan atertekelem a mai magyarazatomat. Emiatt lehet, hogy amit kerdeztel, csupan illuzio...

2012. júl. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Német(?) kutatók megállapították, hogy az agy sokszor emlékeket készít magának.
2012. júl. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Teljesen hasonlo story..

olyan mintha mindigis az eletem resze lett volna!

2012. júl. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Antimod ***** válasza:

Lélektársnak hívják, ismered őt régóta a túlvilágból. Valamilyen közös tapasztalatot kell megélnetek a Földön, vagy közös problémát kell megoldanotok.

A tudatalattit nem lehet becsapni.

2012. júl. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyon hasonlot eltem at ... nem regen derult ki hogy mekkora hulye voltam ! Most jo most realisan kivulrol latva az egeszet mar egesz mas .
2012. júl. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2012. júl. 7. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!