Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » "Halálom" pillanatában nem...

"Halálom" pillanatában nem láttam azt a bizonyos filmet. Nem pergett le előttem. Létezik egyáltalán ilyen vagy csak én nem láttam?

Figyelt kérdés

6 hete megállt a szívem tesi óra közepén, leállt a keringésem, nem lélegeztem. Habár elsötétült minden pár pillanatig érzékeltem a földön feküdve, hogy mindenki odarohan hozzám, kicsit még a bőrömön is éreztem, hogy hozzámérnek. Utána kb 10 percig 2 tanár alkalmazta a szívmasszázst és fújták az orromba a levegőt. 1-1 pillanatra éreztem dolgokat, de utána megint elsötétült minden. Utána kiértek a mentők is, ők hoztak igazán vissza. A mentőkocsiban feleszméltem, de utána megint leállt a szívem és elvesztettem a kapcsolatot a külvilággal. Én viszont teljesen úgy emlékszem, hogy ébren voltam. Igaz nem láttam, de szerintem hallottam őket. A következő emlékképem, hogy a kórházban az orvosok ébresztgetnek és mondják, hogy mi történt és, hogy kaptam egy pacemakert.

Eddig nem nagyon került szóba, de a barátaim mostanában felhozták a témát. Sokszor kérdezik, hogy láttam-e az életemet leperegni magam előtt, vagy a vágyaimat vagy ilyesmiket. Én meg csak azt tudom mondani amit fentre is leírtam. :( Semmilyen filmet nem láttam. Létezik ez egyáltalán vagy csak én nem láttam? :(

Volt már valaki hasonló helyzetbe? Vagy valaki tud erről vmit?

Szívesen beszélgetnék ilyen témában érdeklődőkkel, vagy olyanokkal akik okosabbak mint én.



2012. máj. 26. 16:08
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
74%
Szerintem létezik, nekem kétszer volt autóbalesetem. Eloszor ugyanúgy voltam mint te, másodszor meg leporgott az egész életem, azt hittem meghalok. Amúgy nagyon király. :D
2012. máj. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Kicsit csalódott vagyok, hogy nem láttam semmit. :(

És amikor láttad, akkor pontosan mit láttál? Emlékeket? Vágyakat? Társultak hozzá érzelmek?

Mert emlékszem, hogy a nagy sötétség alatt én nagyon féltem. Bár lehet, hogy csak a szívem miatt éreztem a mellkasomban vmi furát, de én az érzésnek tudom be...

2012. máj. 26. 16:27
 3/24 anonim ***** válasza:
Ez azt jelenti, hogy nem haltál meg, csak elájultál, és a közelébe értél, közel voltál hozzá. De biztosan nem haltál meg, akkor már nem lennél itt.
2012. máj. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Olyan értelemben nem haltam meg, hogy már nem élek, de kb 15 percig nem működött semmilyen szervem. Az szerintem elég haláli dolog :D

Ha nincs lélekjelenléte a 2 tesitanáromnak akkor meghaltam volna, hisz a mentőre több mint 10 percet kellett várni. A kocsi nem is indult el addig amíg nem tudtak visszahozni.

2012. máj. 26. 17:12
 5/24 anonim ***** válasza:
69%

Nem, nincs ilyen "film" ez egy romantikus baromság amit valaki valamikor kitalált aztán felkapták írók költők, filmproducerek stb és azóta minden hülye ezt fújja, csakhogy a halál után nincs az égvilágon semmi!


Elalszol, de nem álmodsz többé, és nem is kelsz fel.

2012. máj. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim válasza:
100%
1 elso vagyok, csak az eddigi életemet láttam, meg az volt bennem, hogy nem akarok meghalni.
2012. máj. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Másrészről én nem elájultam, hisz az magától elmúlik, hanem szó szerint eltűntek az életjeleim. Az ajultak pedig lélegeznek és dobog a szívük. Hát én jól beszoptam, mert semmim sem működött...
2012. máj. 26. 17:16
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Az a 15 perc pedig nem volt max 15 másodperc, csak ilyenkor elveszted az időrealitásod is.


A szívmasszás meg a lélegeztetés alatt is vert valamennyit a szíved.

Ha teljes keringésösszeomlás lett volna akkor 3 perc oxigénhiány után visszahozhatatlanul károsodik az agyad, 10 perc után pedig lebomlik a tudatod

(szétesnek az idegsejtek, idegpályák közötti elektrokémiai kapcsolatok, lebomlanak az átvivő anyagok)

2012. máj. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
De jó neked!! :)
2012. máj. 26. 17:19
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem haltál meg. Még csak agyhalott sem voltál. A szívleállás nem egyenlő a biológiai halállal. Az agy még jóideig képes működni, hiszen van még oxigén benne.
2012. máj. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!