Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A biblia szerint tényleg...

A biblia szerint tényleg pokolba kerül, aki öngyilkos lesz?

Figyelt kérdés

nem akarok élni, de pokolba se menni....ez most zsákutca. igaz?

vagy ki az aki megölne? vagy az is öngyilkosság, ha én kérem..


2012. júl. 17. 19:54
1 2 3 4
 11/35 SSJGoku ***** válasza:
Hát mert még nem találtad meg az igazit legalább is nekem ezt mondják.És tudod a családod nagyon szeret téged,és milyen fájdalmat okoznál vele ha megtennéd!!!.Egyébként lány vagy vagy fiú???Ne izgulj lesz majd akit te is szeretsz és ő is fog tégedet.De sajnos a mai világ az ilyen nagyon sokaknak nincs párja. Ja és én próbáltam öngyilkos lenni és azt ajánlom,hogy ne tedd meg az élet csak egy van bármilyen szari is!!!
2012. júl. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:

amúgy lány vagyok.

és te miért akartál öngyilkos lenni?


amúgy hiába csak egy élet van, nekem ez nem élet és én nem akarom ezt élni, mert már elég volt, mert minden nap fájdalommal tölt el. habár ez ugye nem látszik rajtam a munkámban profi vagyok és mindenki mosolygósnak ismer.

De nincs kihez bújni, mármint olyanhoz, aki szeret, és szeretem, mert persze akik hősszerelmesek belém, azokhoz tudnék, csak az nem megy. ezen is gondolkodtam már, hogy miért nem. képtelen vagyok egy puszira is olyankor. ezt a gátat sem értem magamban. de az kevésbé érdekel.

2012. júl. 17. 20:44
 13/35 A kérdező kommentje:

ja és a családom is állandóan sajnál, hogy nincs párom.

ez a szánalom is olyan taszító.

2012. júl. 17. 20:45
 14/35 SSJGoku ***** válasza:
hát én is azért akartam mint te!!de mikor meglátam a családom bánatát amit okoztam rögtön megtértem,hogy lehet,hogy egyedül vagyok de ők szeretnek engem. Amugy biztos lehetsz,hogy eljön majd az aki tetszik neked és nem fog lekoptatni mert te leszel neki a legfontosabb a világon. És meg ne tudjam,hogy csináltál valamit magaddal mert oda megyek:))
2012. júl. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
Nincs pokol, épp ezért hülyeség a biblia, ami amúgy is csak egy félcmű. Kivágták a lényeget, mivel bosszú álló isten soha sem létezet. A vatikán egyház szektákról meg nem is beszélek... Szánalmas!
2012. júl. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:

ez kedves tőled :)

örülök, hogy optimista vagy.


na ez az, ami én nem vagyok már.


és ha így kell élnem, abban hogyan kell boldogulni, azt sem tudom. mert szerintem ebben nem lehet. az ember társas lény.

2012. júl. 17. 21:04
 17/35 A kérdező kommentje:

17-es komment 14-esnek ment


a többit most láttam

2012. júl. 17. 21:05
 18/35 SSJGoku ***** válasza:
Ez a hülye videot meg ne vedd figyelembe.Nem vagyok igazából optimista csak elfogadta,hogy a sors nekem ezt szánta,hogy egyedüll kell lennem. De te biztos megtalálod az igazid probálj egy kicsit optimista lenni az én kedvemért:)
2012. júl. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:

és ha az optimizmusnak újbóli sikertelenség a vége, akkor felmerül a kérdés, mennyi az az idő, amíg érdemes magam az optimizmussal gyötörni.


tekintve, hogy eddig is optimista voltam. még a problémám is kiírtam megoldásokat nézve, keresve.


de most még az öngyilkossághoz sem tudok optimistán állni. vicc.

2012. júl. 17. 21:19
 20/35 anonim ***** válasza:

Nem gyakorlom a vallást, egy ismerősömtől tudom (aki gyakorolja a hitvallását), hogy aki elveti magától az életét, azt Isten nem nézi jó szemmel, mert ezzel azt a szellemet tagadta meg magától az ember, amit ő teremtett. Vagy valami ilyesmi.


Szerintem inkább menj pszichiátriai kezelésre és ne itt kérdezd meg személytelenül. Ha tehetek még egy megjegyzést, én úgy látom, hogy te igazából nem akarsz meghalni, mert félsz a haláltól. Különben nem tettél volna fel ilyen jellegű kérdést a GyK-n.

2012. júl. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!