Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért nem sikerülnek a dolgaim?

Miért nem sikerülnek a dolgaim?

Figyelt kérdés
Szinte mindig az ellenkezője történik annak,amit akarok.Olyan sivár életem van.25 éves vok,de még randim se volt.Tartós munkahelyem se volt még,max fél év egy helyen.Szülinapi vagy névnapi bulim se volt még sose.Van pár haverom,de velük se tudok lógni,néha focizunk de máshova nem hívnak.Pozitívan állok általában a dolgokhoz,hogy most végre sikerül amire már nagyon vágytam,de aztán nem jön össze.Vagy az a probléma,hogy igazán nem hihetek benne,hogy sikerül?

2012. júl. 18. 08:12
 1/4 gelazso ***** válasza:
vedd kézbe a dolgaidat és ne várj másra. utazz!!!!legyél kíváncsi és minden megoldódik. hajrá. ne keseredj el!
2012. júl. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Antimod ***** válasza:

Valamin változtatnod kell, hogy kiutat találj ebből a számodra értelmetlen állapotból. Egy új hobbi. Egy új társaság (persze ez már nehéz ügy). Próbálj párt keresni továbbra is, és együtt már sokkal könnyebb, ráadásul egy partner rengeteg impulzust adhat az ember fiának.

Bátran ajánlhatom a párkereső oldalakat. Nagyobb a merítési lehetőség, mint az utcán vagy akárhol, ráadásul tudod róluk, hogy valamilyen szinten ők is párt keresnek. Az adatlapokból / képekből pedig kihámozható azért egy-két további infó, pláne ha ügyesen tudsz interneten nyomozni.

Ha valami nem sikerül, akkor más módon kell megpróbálni. Ha kidobnak az ajtón, mássz vissza az ablakon! Tudom, hogy mondani könnyű, de azt mondod magadról, pozitívan állsz hozzá a dolgokhoz. Akkor hajrá! Előbb-utóbb biztosan összejön valami!

2012. júl. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jah változtass valamit az életeden. Tőled függ csak.
2012. júl. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Változtasd meg a gondolataidat, és az életed is megváltozik.


Egyszerű, de gondolati munkával jár.

Írj papírokat, (tacepaóknak hívom) amikre a következő szövegeket írd.

Sikeres vagyok.

Mindent elérek, ami számomra jó.

Olyan társaságom van, akiket szeretek, elfogadok, és ők is szeretnek, és elfogadnak engem.

Megtalálom a számomra legmegfelelőbb társat.

Könnyen ismerkedek, és barátkozok.

Minden, ami számomra jó tessz, azt elérem.

Boldog, és szeretetteljes vagyok.

Szeretet adok, és kapok.

Stb.


Minden pozitív gondolatos, és minden célt, amit el akarsz érni, írd le egy papírra, és ragasz minden olyan helyre, ahova mész, vagy tartózkodsz a lakásba. Pl. tükör, számítógép, szekrényre/be, bejárati ajtóra, hogy amikor kimész, mindig el tud olvasni, telefonodba kezdőlapként, és elolvasva máris programozod mindazt, amit szeretnél elérni. Ha kell, az egész lakásod legyen tele ezekkel a papírokkal, hidd el, ez sokat segít. Röviden ennyi, használd a képzelő erődet, bármit írhatsz a papírokra, a lényeg mindig pozitív dolgok legyenek.

Soha nem kezd úgy egy mondatod, hogy NEM, a megfogalmazáson belül se legyen NEM szócska, mert akkor a sikertelenségnek adsz életteret.

2012. júl. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!