Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Sokat züllöttem régen és...

Sokat züllöttem régen és mindig eszembe jutnak a dolgaim, félek, hogy rám van írva, milyen voltam, meg hogy újrakezdem. Hogy felejthetném el a múltam?

Figyelt kérdés
A fősuli végéig sokat züllöttem, sok bulira nem is emlékszem. 17 évesen kezdtem az akkori fiúm hatására, anyámék elég zűrösek, őket nem nagyon zavarta. A mai napig szegyellem magam pár story miatt. Már nem bulizom, mert volt egy nagyon durván végződött este és beláttam, hogy le kell állnom, de pasim azóta nincs, és mindig félek, hogy újra elkezdek egyszer unalomból. Amúgy rendben van az életem, dolgozom, rajzolok, csak néha bevillannak képek, hogy tántorgunk beállva haza...más is érez így a múltja miatt? Lehet, igazából nem is változtam meg, csak visszafogom magam? 23/N

2012. júl. 13. 21:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Én nem bántam meg egy bulit sem az egyetemi időszakomból. Pont mostanában gondolkodtam el azon, hogy azt bánnám, ha nem vettem volna részt pár igazi "durvabuliban", de azt nagyon. Nekem is voltam képszakadásos bulijaim, iszonyatos ébredésekkel és másnapokkal, de mára csak röhögök rajtuk és szép emlékek. Csávóztam, buliztam, vedeltem gátlástalanul, hol a koliban, hol albérletben, hol egyetemi kocsmában, szakos bulikban. Mai napig szoktam bulizni, de az ilyen szintű bulikra már semmi igényem, tisztességes, értelmiségi polgár lett belőlem, nyelvszakos tanárnő vagyok. Kezeld ezt te is a helyén, ne legyen miatta bűntudatod.:)


26 N

2012. júl. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Fogadd el a múltad. Az is te vagy, ahogy a jelenlegi éned is. Személyiséged egész életed során fejlődik, magából építkezik - vedd úgy, "szintet léptél". :)

Ha égető hiányt érzel a bulik iránt, szerintem nyugodtan járj el, megtanultad már a határaidat.

Nekem is voltak durvább dolgaim, s egy ideje nincs is annyira igényem a vadulásra. Van ez így.

21N

2012. júl. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Aki a múltban él ott ragad, aki a jövővel foglalkozik csak az halogat, aki a jelent megéli az boldog:)
2012. júl. 29. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!