Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám irányítani az...

Hogyan tudnám irányítani az álmom?

Figyelt kérdés

Most egy friss példát fogok felhozni amit most álmodtam.


Az évnyitóra az egyik lány osztálytársam (aki tetszik is nekem) meztelenül jött. Full csupaszon volt a csaj, igaz mikor én beértem a haverokkal a terembe, már ott ült és leesett az állam. Megkerestem a helyem, és a helyett, hogy odamentem volna hozzá, csak néztem amikor meg hátrafordult felém akkor meg elfordultam, mintha nem is nézném. És ekkor jött egy fordulat, oda ment az egyik haverom és ott elvoltak...


Persze mikor most felkeltem itt mondtam te hülye oda kellett volna menni, de akkor miért nem jutott ez eszembe?


Hogyan tudnám irányítani az álmom?


Jah meg az a fura, hogy az előtt (amikor ezt álmodtam) volt egy másik álmom, hogy pont vele ott beszélgetek, de akkor rendesen ruhában volt meg minden, sokat röhögtünk majd felébredtem és akkor álmodtam a fentit.


F/17


2012. júl. 19. 11:12
 1/4 anonim válasza:
Nézz be ide: www.tudatos-alom.hu vagy keress a google-n a tudatos álom címszóra. :)
2012. júl. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Pucuka002 válasza:
Elalvás előtt gondolj az álmodra amit folytatni szeretnél. Éld bele magad. Nekem már sikerült folytatni,de nem mindig megy...:/
2012. júl. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
legközelebb älmodban bszd meg akis kvat
2012. júl. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
jaja azt akartam XD
2012. júl. 19. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!