Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az eszem tudja, a szívem mindig másként dönt. Hogy tudnám az eszemmel irányítani?

Figyelt kérdés

Nagyon vonzódom hozzá szexuálisan.


Ha távolabb vagyunk egymástól néhány napig, hétig, viszonylag jól megvagyok nélküle, de amikor találkozunk, alig bírok magammal, egyből ágyba akarom cipelni és "képes vagyok mindent elfelejteni" az összes rosszat, amit tett, nagyon jókat szexelünk, utána meg ismét bánkódom, nem azért mert lefeküdtem vele, hanem hiányzik.

Nem tudjuk elkerülni egymást, így alakul időnként. Hogy uralkodjak magamon?

N


2012. máj. 29. 10:37
 1/9 okoska31 ***** válasza:

Keress valakit, aki hasonlóan mozgat, és elfelejteti Veled. Más megoldás nem nagyon van.

Ja, de - lakattal ellátott erényöv, aminek a kulcsa szüleidnél van (az egy szem kulcs..):)

2012. máj. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem teljesen értem, miért is kell elfelejteni?
2012. máj. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

De tényleg miért??? Ha jól megvagytok, akkor miért?? Van fogalmad róla, mennyi ember álmodozik olyan kapcsolatról, mint a tiéd? És te eldobnád csak azért, mert ha nincs veled, akkor hiányzik? A világ legtermészetesebb dolga, hogy akit szeretsz, ha nincs veled, hiányzik. Mi ezen olyan borzasztó? Örülj neki!!

Amit még nem értek, hogy a legvégén írtad, hogy N, vagyis te vagy a nő? És te akarod őt ágyba cipelni?? Komolyan könnyebb nálad a pasid?

Magyarázd meg, miért nem kell ez a kapcsolat neked? Remélem nem azért, mert sok hülye amcsi filmet nézel, amiben csak szexre kellenek egymásnak, és kész.

Tényleg mázlista vagy, és életed szerelmét készülsz kidobni a kukába...

De azért áruld el hány éves vagy, mert ha csak 12, akkor megint más a helyzet.

2012. máj. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem 12 éves vagyok, már a húszon is túl, és nem fizikailag emelgetném és vinném őt az ágyba, ezt képletesen értettem, tehát ha meglátom, nem tudok másra gondolni, csak arra hogy "szex vele most azonnal".

Hát lehet hogy lényeges infót felejtettem leírni, nem vagyok szingli. Ezért kéne elfelejteni.

Köszönöm az eddigi kommenteket.

2012. máj. 29. 12:14
 5/9 anonim ***** válasza:

Még így sem értem...

Neked van egy MÁSIK pasid rajta kívül?? Vagy most mi van? Ha rendes választ vársz, rendesen tedd fel a kérdést, csak így tudunk segíteni!

2012. máj. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Véleményem szerint a "nem vagyok szingli" kifejezés teljesen rendesen van megfogalmazva, de ha így könnyebb, igen, nekem van egy állandó kapcsolatom, és a másik (akit el kéne felejteni vhogy) véletlen jött, nem kerestem, de megszerettem, a szeretőm lett.


A leoltásra (hogy mekkora krva vagyok egyesek szerint) most nem vagyok kíváncsi, köszi.

2012. máj. 29. 12:34
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát pedig ezesetben az vagy... már bocs.

De ez nekem kicsit hihetetlen, hogy valaki ennyire nem képes szembenézni a valósággal. Most komolyan 2 pasinak hazudsz egyszerre? Szerintem mindkettőt felejtsd el, mert nagyon csúnya dolgok lesznek, ha kitudódik, és meg is érdemelnéd, de ha nem akarsz bajt, hagyd ott őket. Ha pedig mindenáron akarsz egy pasit, akkor kezdj egy harmadikkal, akinek nem fogsz többet hazudni meg nem fogod megcsalni. De most gondolj bele, ha ezt veled csinálnák, te se akarnál többet együtt lenni azzal, aki megcsalt.

2012. máj. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ilyenkor csak egy örök közhely jut eszembe, amit a nők szoktak gyakran dobálni, ha egy férfi nem tud ellenállni egy nőnek: "a pasik mind állatok, mert csak a farkuk után mennek". Egy kérdésem volna: téged most a szíved, vagy a puncid vezet?
2012. máj. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Haver, te most nagyon nagy dolgot fogalmaztál meg!! És mennyire igazad van! Nem csak a férfiak ilyenek, a nők is, csak ha lek*rvázzák őket, akkor kikérik maguknak.
2012. máj. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!