Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Nem vagyok őrült, de magától...

Nem vagyok őrült, de magától felkapcsolódott este a villany. Mi okozhatta ezt?

Figyelt kérdés

Tudom, sok lesz a horrorfilmből, de ez elég gáz helyzet. Tegnap este fél kettőkor befejeztem az olvasást, elfújtam a gyertyát, majd szépen lefeküdtem aludni. Aztán ahogy elhelyezkedtem, befordultam a fal felé, meghallottam a villanykapcsoló kattanását, és értelemszerűen felkapcsolódott a villany. Magától. Mindenki aludt, senki nem volt a szobámban. EZ MI A SZAR?


Létezik, hogy valaki véletlenül pont a "fel" és "le" helyzet kötözz hagyta a villanykapcsolót, és pont akkor billent el mikor lefeküdtem? Elég gáz, nekem soha nem sikerült úgy hagynom.


Légyszives kíméljetek meg a parasztságoktól, én nem baromkodni járok ide, ilyen tényleg volt.


Valaki légyszives adjon rá egy normális magyarázatot, mert egész este nem mertem aludni!


2012. júl. 21. 16:10
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
Nem tudom, mi okozta, de a lényeg: Ha nem ismered a magyarázatot, abból még nem következik, hogy természetfeletti oka volt. Ne akarj belemagyarázni semmit. :)
2012. júl. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%
gyertyánál olvastál?
2012. júl. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Semmit nem akarok belemagyarázni, nem mondtam hogy természetfeletti, de ezt a kategóriát tartottam a leg jobbnak a kérdésemnek, mivel általában aki hisz az ilyesmiben, az (tapasztalataim szerint) először a racionális magyarázatokat keresi végig, csak azután gyanakszik szellemekre.


Második: igen, nekem ez a mániám :D Ha túl sok a fény, nem tudom beleélni magam a könyvbe, ami azért egy igyzán jó könyvnél elég fontos. A gyertyafény pont jó, nem túl fényes, de pont elég hogy lássam :D

2012. júl. 21. 16:36
 4/10 anonim ***** válasza:
Nálunk a nappaliban van 1 tekerös lámpa és ha bekapcsoltuk,akkor 1 idő után általában kikapcsolodott magától(ebben csak az az érdekes,hogy rajtam kivül senki sincs általában ilyenkor a szobában,de ez még nem minden ugyanis ez valami tekerös cucc tehát csak akkor kapcsol ki ha eltekerik és amikor oda szoktam hozzámenni tényleg elvan tekerve).Ezen kivül a tévé szokott magától ki vagy bekapcsolodni,pedig ez nem olyan tévé amit belehet állítani erre
2012. júl. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én már többször is csináltam olyat, hogy nem kapcsoltam le rendesen a villanyt és később magától visszabillent a felkapcsolt állapotba. Volt úgy is, hogy fel se tűnt, hogy nincs rendesen lekapcsolva, és úgy is, hogy éreztem, hogy nem nyomtam le rendesen, de lusta voltam visszamenni.
2012. júl. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szinte biztosan az okozta, hogy nem jól lett lekapcsolva. Nem gyakori az ilyesmi, de előfordul.
2012. júl. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nálunk lehetetlen úgy lekapcsolni a villanyt, hogy ne legyen jó. Vagy rendesen lekapcsolom, vagy nem. Nagyon masszív. 10 éve megvannak, csak tudom. Valaki nagyon a trollját járathatja velem...


A tv-s történetről annyit, hogy nekem a gépemmel volt ugyan ez. Aztán kicseréltem a kábeleket meg a tápot, és nem volt gond... biztos hogy valami meghibásodás lehet :D

2012. júl. 21. 20:18
 8/10 anonim ***** válasza:
ŰRLÉNYEK
2012. júl. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
jah, biztos maga a slenderman :D de lehet hogy rézfaszú bagjok...
2012. júl. 22. 13:53
 10/10 anonim ***** válasza:
Még anno a jómúltkorába magától elköltődött a pénzem
2017. jún. 23. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!