Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Tudnátok olyant igaz története...

Tudnátok olyant igaz történeteket írni, ami veletek vagy ismerőseitekkel történtek?

Figyelt kérdés
Olyan történetekre gondolok, amik nem hétköznapiak és lehet olyan is, amitől fel áll az ember hátán a szőr! Lehetnek benne szellemek, átkok, megérzések, álmok stb.. Előre is köszönöm!

2012. júl. 22. 22:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nálunk is történ egy ilyesztö eset.

Anno vettünk egy házat nyaralonak a szüleim falujában a balcsi melett.Néha az öcsém is ott élte ki ifjusága fénykorát .Ö többször ott lakott mint mi.

Mesélte nekünk,hogy furcsa jelenségeknek voltak tanui mikkor a barátnöjével ott aludtak,több esetben is.

Nem tartottam különösebb jelentöséget neki .Volt ugy hogy egyszer egyszer valami hidegséget éreztem de ezen kivül semi.

Na de egyszer rám tört a frász.csavarogni voltunk és szokásukhoz hiven az öszes kisgyerek velünk volt a családbol szeretek nálunk lenni.Mikkor haza érkeztünk beléptünk az ajton és a gyerekek futotak az emeletre mert nálunk aludtak.Én meg vártam a férjem a lépcsö házban mert a garázsbol a pincén keresztül föltudott jönni a házba.Mig ott álltam éreztem valami nagyon mérges szinte dühüngö valami áll ott elöttem ,de nem láttam senkit.

Ez tartott pár percig csak,és elmulott.

közben ki néztem az ablakon furcsa átlátszo alakot látam az utcai villanyfénynél mintha átmenne a keritésen a szomszéd udvarába.Persze ezt lehet csak képzeltem de de nekem valos volt mintha valaki átlátszo ment volna.

Közben fölérkezet a férjem is,le ült ujságott olvasni,én meg mellé. Ami nem volt meg szokot tölem,de féltem`.

Na aztán egyszer halottuk mind a ketten mintha az edényeket valaki lesöpörte volna az edény szárogatorol amit még ebéd után ott hagytam, ki mentem megnézni ur isten ez most mi volt! De minden ugyan ugy állt,nem történt semi,látszolag.

Visza mentem a férjem mellé és elkezdet az ülögarnitura allattunk iszonytosan recsegni ropogni.A férjem meg kérdezgete mi ez mert nem meséltem neki el az esetett,és akkor kozöltem vele valaki itt van rajtunk kivül,még.

Ö nem hisz az ilyenekben de láttam rajta,hogy ö is meg ilyedt.El is adtuk a házat lényegesen olcsoban mert ugy gondoltuk minnél elöbb megszabadulunk töle.

2012. júl. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Szintén tetszett az utolsó történet. Még nyugodtan írjatok.
2012. aug. 4. 16:49
 13/13 csengusziii válasza:
GYurkó Gerda! Az a rettenetes, félelmetes és ilyesztő hogy egy mondatban amit leírsz legalább három "szarvas" hiba van!!!! Ez gáz! Nem a természetfeletti....
2012. aug. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!