Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik testrészünk...

Szerintetek melyik testrészünkben van a lélek?

Figyelt kérdés
2012. aug. 3. 12:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
A lélek egy kitalált dolog, mint a szellem meg ilyenek.
2012. aug. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Antimod ***** válasza:

Nem kitalált dolog, de valószínűleg nem kötődik testrészhez. Valószínűleg egyfajta láthatatlan burokként körülveszi azt.

Halálközeli élmény vagy egyéb során testelhagyást átélők mindig arról számolnak be, hogy a fejük tetején hagyták el a testüket, és ott is tértek vissza bele.

2012. aug. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Én a szívem mellett érzem, tehát a mellkasomban lakik. :)
2012. aug. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Pietrosol ***** válasza:
25%

Szia!


A tobozmirigyben!Legalábbis a tobozmirigy termeli a DMT nevű anyagot,amelyet a lélek molekulájaként azonosítanak!

2012. aug. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Lilith1994 ***** válasza:
A legésszerűbb hogyha az egész testedben áramlik, vagy ha körül vesz mint egy burok.
2012. aug. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
A tudat és a lélek elvileg nem ugyanaz. Míg a tudat halandó, addig a lélek nem. Amit én olvastam róla az az, hogy a fej fölött található. De az szerintem szinte biztos, hogy minden testrészre hat, tehát valamilyen szinten jelen van a testben is mindenhol. Valahogy úgy tudom ezt elképzelni, hogy a központja a fej fölött lebeg, de maga a lélek mindenünket átjárja és kitölti.
2012. aug. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Az én értelmezésemben nem kötődik testrészhez, sőt magához a testhez sem. A fizikai, anyagi testünk egy kivetülése, letranszmutált változata a "léleknek", ami magában hordozza a lényeget és az "egészt".
2012. aug. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
A lélek átjárja az egész testet.
2012. aug. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
A toboz mirigy az a testrész amely tárhelye lehet a léleknek. A felsőbb tudat lebeg a fejed felett, és a korona csakrádon keresztül hagyod el a tested a legkönnyebben. De mivel a lélek hat az elmére az pedig a testre ezért az egész testet átjárja.
2012. aug. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Sokan gondolkozom ezen, néha a szívemben érzem a lelkem, néha az egész testemben, de az is logikus, hogy az agyunkban van, a tobozmirigyben, ezt már hallottam párszor.
2012. aug. 4. 19:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!