Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan értékelitek, ha azt...

Hogyan értékelitek, ha azt mondom, elmúlt a sikerre való éhezés idöszaka az életemben?

Figyelt kérdés
Megszünt az az érzés, hogy valamit mindeképpen fel kell mutatnom a világ felé. Viszont egyre nagyobb haroniában élek önmagammal.

2012. aug. 6. 15:29
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Vagyis nem te változtál, hanem a környezet nyomása enyhült?
2012. aug. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Ha 27 éves vagy, akkor fura, nekem ez később jött.
2012. aug. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Szerintem a nyugodtabb kornyezet segitett, es a parkacsolatom, hogy tukorbe nezzek, es onmagamra koncentraljak. Nagyon sok onkontroll is kellett hozza, hogy valtozzak, es persze tudatos volt az egesz. A baratom sokat segitett, mert nagyon turelmes volt, es segitett nekem. Itt sem fenekig tejfel azert az elet, sokat sirtam itt az elejen!
2012. aug. 6. 16:10
 14/22 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó irányba haladsz. Egy dologra figyelj oda: nehogy a változásod valójában a feszültségek és problémák elnyomása, elásása legyen, mert az előbb-utóbb megbosszulja megát. (Így értettem, hogy légy magadhoz őszinte, nézz magadba.)
2012. aug. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm :-)
2012. aug. 6. 16:32
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

A jelenlegi viselkedésed segít a világnak,vagyis nem csörtetsz végig mindenen és mindenkin a sikerért.Ha te harmóniában élsz a világ is gazdagodik.


Viszont feltalálni/kitalálni valamit a világnak szintén hasznos.

2012. aug. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

A sok gyerekkori traumabol kivergodni nem volt egyszeru. A hatalmi harcok, es a sok negativ emlek, problema mit sem er ha nem emelkedunk tul rajta. Tudom, hogy ez csak egy ujabb lepcsofok, de ez is valami.


Igen, igazad van, egy talalmany fontos a vilagnak. Talan ehhez meg fejlodni kell, egyaltalan ha van ilyen doglom az eletben.

2012. aug. 6. 16:44
 18/22 Antimod ***** válasza:

Van, akinek az a sorsa, hogy feltaláló legyen, és megváltoztassa a világot. De a legtöbbünké nem ez, mint te is írod: békében lenni önmagunkkal, harmóniát adni a világnak, ez a lényeg. Nem mindenki Einstein vagy Edison. Az az ő életfeladatuk volt, hogy találmányuk révén híressé váljanak, de a mai média miatt minden ember úgy érzi, csak akkor van értelme a létezésének, ha híres, és sokan irigykednek rá.

Azért, mert elvesztették azt a "fonalat", amit te most újra megtaláltál.

2012. aug. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Nem született mindenki világmegváltónak, vagy legalább vezetőnek. Te is ilyen vagy.
2012. aug. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 Won ***** válasza:

Hidd el, ha ki kell, hogy találj valamit, akkor majd egyszer váratlanul jön az ihlet. Ha meg nem, hát élj boldogan, harmóniában és légy büszke magadra, vállald fel magad.

Mindenkinek ezt kellene tennie. :)))


Won

2012. aug. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!