Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyha december 21-én dimenzió...

Hogyha december 21-én dimenzióváltás lesz, abba tényleg bele lehet őrülni?

Figyelt kérdés
Amikor átlépünk a negyedik dimenzióba.

2012. aug. 20. 16:51
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Remélem abba fognak páran bele őrülni, hogy az ég világon semmi nem fog történni....
2012. aug. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Sejtettem,hogy ilyen szkeptikus válaszokat fogok kapni.:)De mi van,ha tényleg lesz dimenzióváltás?
2012. aug. 21. 13:20
 13/19 anonim ***** válasza:

"De mi van,ha tényleg lesz dimenzióváltás?"

Szerintem van olyan ember aki ezt meg tudná mondani???? Ez pont olyan, hogy nem tudjuk mi van a halál után mert még senki nem jött vissza elmondani (a klinikai eseteket mikor újraélesztettek valakit ne vedd alapul).

2012. aug. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
***szerinted
2012. aug. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
ha viszont dec. 21-én mégse lenne vge a világnak úgy gondolom 2013 augusztus-szeptemberében sok gyerek fog születni
2012. aug. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Nos tehát meglehet hogy pl.: a világ kezdetéig megyünk vissza,vége lesz a világnak,vagy egy másik világba ugrunk át,vagy nem történik semmi.



Az utolsónak 98.9%-ot adok

2012. aug. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Ezek tudomanyos dolgokon alapulnak. Az utobbi evekben is pl. a napkitoresek szerintem hatottak az emberekre. Eleg sokan megvaltoztak negativ iranyban. Az emberek konkretan megzakkantak, persze nem mindenki. SZerintem ez kulonosen jo alkalom pozitiv iranyu valtozasra is, ha az ember odafigyel.
2012. okt. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Valaki sokat nézett Star Trek DS9-et... (ebben van 1 rész amiben 1 bolygó X naponta 30 évre "dimenziót vált") Inkább maradjunk a realitás talaján, és foglalkozzunk a valós (kozmikus) veszélyekkel. Ott az Apophis, 2004 óta tudunk róla mégis kussol mindenki.

Istenem ha valaki 21-én dimenziót vált az szét szívta az agyát és nem tudja hol van. Maradjunk épelméjűek emberek.

2012. nov. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Bármibe bele lehet őrülni, csak alkat kell hozzá, mondjuk nem az enyém.

Ez miért lenne kivétel? Te kivétel leszel?

2012. nov. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!