Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Tényleg képesek lehetnek...

Tényleg képesek lehetnek ilyenekre emberek?

Figyelt kérdés

itt a video:

http://www.youtube.com/watch?v=nu99GRUUN6Y

ezt látnod kell egy kínai mester csinálja



2012. aug. 22. 10:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ennél még én is jobban színészkedek. Egyértelműen kamu az egész, főleg mikor többen állnak egymás mögött. Toporognak csak mint a sz*ró galambok. Nem kell mindent elhinni:)
2012. aug. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tényleg színészkedésnek tűnik, viszont a többi ilyen qi-gongos videóban is ugyan így "vetődnek" hátra. Szerintem ez szuggesztió.

De amúgy valóban sok mindenre képesek lehetnek az emberek. Például a shaolin szerzetesek gond nélkül ráfekszenek hassal egy lándzsára, vagy a torkukkal tőrnek el egyet, és semmi bajuk nem lesz tőle.

2012. aug. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Tom Benko ***** válasza:
A szuggerálásra gondolsz? vagy az idétlen rángatózásra? A jelek szerint igen.
2012. aug. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Ezalor ***** válasza:
34%

Kedves kérdező!


Igen, lehetséges. A chi segítségével nagyon sok minden lehetséges. Ez éppenséggel egy látványelem, aminek a célja a chi erejének a demonstrálása, de ettől még LEHET valódi. Azt nem tudom megmondani, így látásra hogy konkrétan ez valódi-e, de van ilyen. A chi okozhat izomgörcsöt ami ehhez hasonló rángatózást eredményez.

Jómagam is foglalkozok energetikával, így tudom miről beszélek.


Alább linkelek egy bemutatót aminek a hitelessége felől már nincsenek kétségeim, csak hogy lássátok mi minden lehetséges. A lényeg a történelmi bevezető után jön:

http://www.youtube.com/watch?v=dMY2NTkhR2w



Üdvözlettel,

Ezalor

2012. aug. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Tom Benko ***** válasza:
@Ezalor: És ebben mi a chi?
2012. aug. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!