Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi volt ez? Mint ha kivül...

Mi volt ez? Mint ha kivül lettem volna a testemen?

Figyelt kérdés

Tegnap kicsit gyengének éreztem magam, keveset aludtam előző éjjel. Nagyon kivert a víz este, és eszméletlen fáradt lettem, ledőltem picit 10 óra előtt és mintha "lebegtem" volna, lecsuktam a szemem, és mintha majdnem kivül kerültem volna a testemen. Mármint úgy éreztem, hogy a bensőm a lelkem valahol tágasabb helyen van, nem a testemben nem tudom leírni...


majdnem elaludtam. Télen volt, amikor észrevettem az elalvás pillanatát, nem tudom jobban leírni, szóval értitek... ehhez hasonló volt most is de mégsem aludtam el, utána éber lettem és rá fél órára felkeltem ismét.


Mi volt ez? Vagy csak nagyon kimerült lettem volna semmi különleges?


2012. aug. 24. 07:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha gondolod tudok neked erről mesélni többet, ha érdekel írj üzit.
2012. aug. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Lényegében, semmi különleges. Néha van a szervezetnek egy olyan állapota, főleg amikor nagyon kimerülünk, hogy ébren alszik. Az alapfunkciók, látás, néha az ízlelés, szaglás is működik, de a testünket már pihenteti az agyunk. Sokaknál ez rendszeres esemény éjszaka, amikor azt hiszik, hogy felébredtek (részben ébren is vannak), de mégsem tudnak mozogni, beszélni. Nem egy kellemes érzés, aki nem tudja miről van szó, annak ijesztő is.
2012. aug. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Előző. Jó hogy ezt leírtad, eddig nem tudtam, hogy van ilyen. Egyszer történt velem, hogy feküdtem, nem tudtam elaludni, de nagyon fáradt és kimerült voltam. Rosszul kezdtem magam érezni, felkeltem, hogy felkapcsoljam a villanyt, de egyszerűen nem tudtam felkapcsolni, visszazuhantam az ágyba, próbáltam megint felkelni, mert úgy éreztem, mintha valami/valaki ellökött volna, de nem bírtam, kiabálni akartam, mert úgy éreztem valami/valaki rám nehezedik és lefogja a fejem, de nem tudtam azt se. Igencsak meg voltam ijedve, és pár napig nem tudtam elfelejteni. De jó tudni most már teljesen biztosra, hogy miért volt ez.
2012. aug. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én tudtam volna mozgatni a karom, vagy felkelni, csak nem akartam, mert jó volt "lebegni".
2012. aug. 24. 14:07
 5/6 anonim ***** válasza:

3-as, amit te éreztél azt alvásparalízisnek hívják:D

Amúgy én is szoktam ilyet érezni, mintha kívül lennék a testemből, és nagyon jó érzés. Az egész olyan bizsergető és nyugtató.

2012. aug. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Előzőnek köszi, hogy megnevezte az esetemet (alvásparalízis). Utánanéztem.
2012. aug. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!