Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Akik kómába vannak esve,...

Akik kómába vannak esve, azoknak a lelke hol van, az milyen állapot?

Figyelt kérdés

2012. aug. 24. 21:24
 1/7 x) ***** válasza:
31%
Szerintem olyan állapot mint mikor alszol. Tulajdonképpen csak az agyad áll le, a tested ugyan úgy "él". De nem tudom mert szerencsére még sosem voltam kómában.
2012. aug. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
szerintem meg megszűnik a test és az agy közötti kapcsolat?
2012. aug. 24. 21:31
 3/7 anonim ***** válasza:
56%

Ha megszűnne a test és az agy közötti kapcsolat, akkor voltaképp agyhalottnak számítana és csak gépek tartanák életben.

Nem minden kóma ilyen.

2012. aug. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

x)


Álmodás közben se kapcsol ki az agyad, szóval ez elég hülye ötlet.

2012. aug. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ugyan ott van, ahol alvás közbe csak tovább.
2012. aug. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Van aki tudatosan tud álmodni, mi van ha kb. 10 évre kómába esik, és közben tudatosan álmodik?

Le él minimum 1 évet ott, vagy nem tudom álmodás közben mennyi időnek lehet ezt érzékelni.

De az egész személyisége meg is változhat.(?)

2012. aug. 25. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ma 02:09: Ez lenne a legjobb, ami egy kómással történhetne. Viszont nem sok esélyt látok rá sajnos.


Én beszéltem már olyan emberrel, aki hónapokig kómában volt egy baleset után és ö úgy számol be róla, mintha pár perc telt volna el aközött ahogy fekszik az úton a baleset után, és aközött, hogy a korházban ébredezik.


Ö egyáltalán nem álmodott, söt nem is érzékelte a hónapok múlását...

2012. aug. 25. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!