Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lehetseges lenne hogy halhatat...

Lehetseges lenne hogy halhatatlan legy lennel?

Figyelt kérdés
2012. aug. 26. 00:35
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Én nem lennék, már az is elég lenne, ha hosszú fiatal életem lenne, de inkább csak hosszú. Illetve az időutazás nagyon tetszene, de nem biztos, hogy élnék a halhatatlanság lehetőségével.
2012. aug. 26. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Majdnem rávágtam,hogy de jó lenne! Majd belegondoltam,hogy mindenki akit szerettem vagy fontos volt nekem már rég halott,de én még élnék egy olyan világban amiben már nem szívesen élnék. Így nem a válaszom. Nem szeretnék halhatatlan lenni. Inkább egy új esélyt kapni, hogy visszamehessek,és újra élhessem az életemet mondjuk 14 éves koromtól..Úgymond egy második esélyt kaphatnék..Ezt jobban elfogadnám.
2012. aug. 26. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát halhatatlannak lenni nem lenne rossz, de légy nem akarok lenni.
2012. aug. 26. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Lényt akartál írni, vagy tényleg legyet? De így sem, úgy sem, köszi.
2012. aug. 26. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom a kérdés így hangzott volna magyar billentyűzetről: Ha lehetséges lenne hogy halhatatlan légy(legyél), lennél?

Én nem. A halál az életnek egy nagyon fontos része. A saját halálom nem is riaszt, inkább csak az hogy mások meghalnak, én pedig itt maradok. Önző vagyok, na. De mivel az ezotéria témakörben vagyunk, így talán nem röhögtök ki, ha azt mondom én hiszek a reinkarnációban, és azok az emberek akiket most szeretek, azokat már régen is szerettem, és a jövőben is fogom szeretni, még ha nem is emlékszem arra, ahogy, és amiért most szeretem őket. A reinkarnáció is egyfajta halhatatlanság.

2012. aug. 26. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
92%
A valódi lényed, azaz a lelked halhatatlan. Csak a fizikai tested bomlik le idővel. Bár ahhoz, hogy ezt megértsd, magas szintű tudatosság szükséges.
2012. aug. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Igen, hiába hiszi ezt el az ember, hiába reménykedik benne, ha nincs meg benne a bizonyosság érzése, vajmi kevés vigaszt talál ebben, mert nem érzi hogy nem fog meghalni.
2012. aug. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
De az entropia ertelmebe ami voltam modjuk energia az szetfog szorodni nem es soha tobbe nem is tud egyesulni?vagy?
2012. aug. 26. 22:47
 9/22 anonim ***** válasza:
a 6os jól mondja, már most is örökkévaó vagy(unk), legkésőbb majd ha meghalsz ráeszmélsz:)
2012. aug. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
nem hinnem hogy halhatatlan lenne a lelek
2012. aug. 27. 00:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!