Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Átéltem. Egy egyszerű alváspar...

Átéltem. Egy egyszerű alvásparalízis?

Figyelt kérdés

Ma negyed 6 körül a féligmeddig tudatos állapotba ébredtem bele,de egyébként az álmom idegen lényekről szólt,természetesen nem bírtam mocorogni,mintha értelmes lény közelségét éreztem volna,mintha a fejemnél ügyködött volna,az arcomat melegség járta át körülbelül 1-másfél percig majd hirtelen megszűnt mialatt kezdtem egyre éberebb lenni,fény jelenség nem volt sem egyéb zaj,zavarodottan ébredtem pedig én az a fajta vagyok aki úgy ébred hogy nem tudják megmondani ha eddig szundikáltam.Ébredésem után rögtön mozgást kerestem magam körül,de nem láttam a szobába semmit.Majd kimentem mert anyukámat hallottam hogy egy csillagra hitte azt hogy ufo,ez csak azért érdekes egybeesés mert pont amikor ilyet átélek akkor jelenik meg anyukám fejében is ez a "földönkívüli" dolog?Valószínű hogy mindez megmagyarázható hogy az agyam játszadozott velem,vagy a több napja tartó hőség és az érkező hidegfront miatt "nem voltam magamnál".Ja egyébként kicsit zavart voltam a talpra állásomat követő pár percben is.


De akkor is ez nagyon fura volt.Rá tett egy lapáttal anyu csillagra tett háromszögű megjegyzése.Várom a véleményeket.


2012. aug. 26. 05:56
 1/3 anonim ***** válasza:
jóvan ufó vót'
2012. aug. 26. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem az alvásparalízis ennél jóval durvább...
2012. aug. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehetett alvásparalízis. Azt tudnod kell, hogy a külső zajok nagyon is befolyásolják azt, hogy mit álmodsz. A másodperc töredéke alatt feldolgozza az agyad azokat a hangokat amik a külvilágból jutnak el hozzád és álom formájában szintén a másodperc tört része alatt megjelenik. Ez persze jóval hosszabb időnek tűnik, de hát az csak az álom illúziója. Ezért van az, hogy miután felkeltél és hallod anyukádat ufókról beszélni, te azt hiszed, hogy a te álmod jóval korábban történt, pedig csak azelőtt pár tized másodperccel. Ez tudományos tény :)Ez keveredhetett alvásparalízissel, de az tényleg durvább élmény, nekem is már 2x volt. Azóta rettegek nehogy legyen egy 3. is.
2012. aug. 27. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!