Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » SZERINTETEK? Ez lehetséges?

SZERINTETEK? Ez lehetséges?

Figyelt kérdés

szóval mi van olyankor ha mi egy videojáték részesei vagyunk és valójában nem létezünk mert ez csak egy képzeletbeli kitalált videójáték


ezek nem a saját gondolataink, hanem azoké akiké vagyunk (mert ebben az esetben mi csak bábok vagyunk)


és ha valaki balesetben vagy tragikusan idő előtt meghal az azt jelenti hogy a minket vezérlő nevezzük lénynek esett ki a játékból



SZERINTETEK EZ LEHET IGAZ? és mondjuk ezt a kérdést is azért írom mert aki engem irányít azt szeretné hogy én kérdezzem meg?


2012. aug. 28. 21:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Minden lehetséges
2012. aug. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
58%
Most azt kérdezed, létezik-e Isten? Szerintem nem.
2012. aug. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
42%
Ha mi egy videojátékban vagyunk, akkor az egy elég szar játék lehet. (Nem úgy értem, hogy utálok élni, mert ez nem igaz, csak hát nem lenne egy izgalmas videojáték.)
2012. aug. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 intrepid ***** válasza:
87%
Kérdezze meg kezelőorvosát, vagy gyógyszerészét.
2012. aug. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
76%
Jól pofán ütném az irányítóm :DDDD
2012. aug. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
30%

Amikor kicsi voltam, hasonlóképp vélekedtem az életről, csak én még rongybabákban gondolkodtam :). Azt hittem, hogy mi igazából Isten által alkotott rongybabák vagyunk, és minden családot egy-egy cipősdobozban helyezett el. Ha pedig éppen volt valami történés a családban, akkor azt gondoltam, hogy éppen azokkal a rongybabákkal játszik.


Amúgy meg bármi lehetséges, az is, hogy már mind meghaltunk, és igazából ez a pokol.


Egyébként viszont nem vagyok hívő, szóval többet nem is nyilatkozom a témában :D

2012. aug. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
73%
szar játék az élet, de k*rvajó a grafikája
2012. aug. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Ferry123 ***** válasza:
ez igaz jó a grafika de én sátánista vagyok és azt mondom, hogy minden lehetséges és igaz lehet már meghaltunk ez meg a pokol vagy lehet hogy mégse
2012. aug. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Mekkora fa##ság
2012. aug. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Faintság?
2012. aug. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!