Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Létez (nek) (tek) (hetnek)...

Létez (nek) (tek) (hetnek) (hettek) halhatatlan emberek?

Figyelt kérdés

2012. aug. 29. 21:06
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Kedves Lilith!

Kérlek linkelj.

Egyébként azt tartják, hogy az első asszony, akit szintén Lilithnek hívtak, ő is örök életű volt.

2012. aug. 30. 12:32
 12/21 Antimod ***** válasza:

"az első asszony, akit szintén Lilithnek hívtak, ő is örök életű volt"


És ma hol van?

2012. aug. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Isten megteremtette Ádámot és Lilithet szánta volna neki. De Lilith nem akart vele élni, elment és mivel nem evett az almából hallhatatlan maradt. Lilith démon lett, a sátán asszonya stb...De amúgy az emberek lelke hallhatatlan vagy mi.
2012. aug. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

NEM!

Emberek vagyunk, elhasználódik a testünk, meg fogunk halni.

Ezt senki nem tudja elkerülni!

2012. aug. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
De ha belegondoltok, milyen gáz lehet az, hogy valaki hallhatatlan. Látni sokakat meghalni a csatákban, háborúkban, megbetegedhet az ember és így tovább... nincs is értelme odafigyelni a biztonságra, mert minek - elüthet egy vonat, le is ugorhatsz egy repülőgépről (ejtőernyő nélkül) és így tovább... lassan az ember azt várná, hogy valaki megölné, csak ez, lehetetlen.
2012. aug. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Ezt a kérdést azért tettem fel, mert mikor valaki megemlítette, hogy nagyon fél a haláltól, én azt mondtam, hogy én a halhatatlanságtól félek.

De ha meggondoljuk, még akkor sem volna kényelmes a halhatatlanság, ha minden ember halhatatlan volna.

Vagy?

2012. aug. 30. 20:11
 17/21 anonim ***** válasza:

Hátránya: Ha minden ember hallhatatlan lenne senki sem öregedne meg így senki sem halna meg. Ha meg nem hal meg senki akkor nincs egy lélek se aki újjászülessen,- vagyis akik élnének csak azok lennének. Túlnépesedne a föld, és ez így is maradna örökre. Aztán persze beleunnának elvégre mindenről tudnak és minden nap fölkelni úgy hogy sose halsz meg már egy idő után uncsi lenne.

Előny: egy ember így sokkal de sokkal több ideig élne, az életfogytiglani börtönbüntetés jóval meghosszabbodna, az emberek nem halnának bele a betegségekben és egyéb dologba. Több idejük jutna magukra, a családra, barátokra, karrierjükre. Mindenki milliárdos lenne attól függ mennyi ideje terme, mesterszintűre sajátítanának el mindent, mindent kipróbálnának.

Egyszóval meg van annak az oka amiért az emberek rövid életűek. Mindenki törődjön bele, a tested majd idő után elpusztul de a lelked örökké megmarad, mindenki elégedjen meg ennyivel!

2012. aug. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
Hancock az az biztos !!! meg még Superman is meg szerintem Johnny a hajléktalan is Kiskunfélegyházáról
2012. szept. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
te magad vagy a halhatatlanság; legmélyebb azonosságod szerint halhatatlanság vagy
2012. okt. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
a Bibliát és előzményét a Popol-Vuh-t igenis, össze lehet vonni a vámpírokkal ! (vannak bennük ilyen jellegű tartamok is)
2012. okt. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!