Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Jósolna nekem valami szakértő?

Jósolna nekem valami szakértő?

Figyelt kérdés
A szűz az ikrekkel mennyire illik össze?

2012. szept. 1. 18:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Ennek mi köze van a jósláshoz? Semennyire nem illik össze, mert butus vagy, hogy össze kevered ezt a két hülyeséget(a jóslásra és a horoszkópra gondoltam). Majd ha benő a fejed lágya, akkor próbálj társat találni.
2012. szept. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért ha szüz vagy akkor ne kezdj egyböl ikrekkel szerintem... lehet, hogy kellemetlen lesz az élmény, mert még tapasztalatlan vagy :/
2012. szept. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
38%
Én a jövőt tudom megjósolni. Ha adsz egy időpontot, megjósolom mit fogsz csinálni.
2012. szept. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%
Minden az aszcetedensen múlik. Ilyenkor nem is számít annyira a csillagjegy, hiszen teljesen az aszcetedens hatásába vannak beleburkolva. A szűz kíváncsi, vicces, állatszerető ember, míg az ikrek nyugtalan, okoskodó, szűzekre hajtó, azok vérében megmártózó, Erzsébetet istenítő kan. Na most, ez a kettő nem illik össze. Szűz és ikrek, akik már megszülettek. Ez így a logika határait súrolja, talán Mária tudna segíteni, de ő már nincs.
2012. szept. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem az aszcendesen, hanem az egyénen múlik a sorsa.
2012. szept. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

szerintem ne a jóslásokból próbáld megtudni, hogy összeilletek-e valakivel vagy nem...

Inkább járjatok el olyan programokra, ahol megismeritek egymást, egymás családját stb. sokkal biztosabb, mint valami jóslatra hagyatkozni...


A jóslástól óva intenélek.

Ha csak szélhámosság, akkor azért, ha meg valaki tényleg kapcsolatban áll okkult erőkkel és tényleg "sokat tud rólad" (senkinek el nem mondott részleteket stb), akkor meg veszélyesebb, mint hinnéd, ezt még kipróbálni sem érdemes!

2012. szept. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
34%
Látom lepontoztak, pedig én tényleg megtudom jósólni a jövőt... Kérdezzetek bátran!
2012. szept. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Csillagod és szerelmesed csillaga össze találkozék, de közéjük áll vala a Titkok csillaga.
2012. szept. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!