Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Aki jóslás szakértő tudna...

Aki jóslás szakértő tudna segíteni egy kényes ügyben? Többi lent!

Figyelt kérdés
Vannak visszatérő álmaim, ami mindig ugyan azon a helyen játszódik. Észrevételeim alapján, mintha a jövőt álmodnám meg,de olyan emberekkel(ről) álmodok, akiket még sosem láttam eddig. Az volna a kérésem, hogy aki ért a jósláshoz segítsen kitalálni, kikről álmodhatok, vagy hogy hol lehet az a helyszín. Előre is köszönöm!

#jóslás #visszatérő álom #jövőbe látás.
2012. aug. 19. 15:10
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Nagyon fontos nekem ez a dolog, mert nagyon valóságosnak tünnek ezek az álmok! Egyébként jelenthet valamit esetleg képletesen?
2012. aug. 19. 21:05
 2/21 anonim ***** válasza:
Velem is volt olyan, hogy többször álmodtam úgyanazt, sőt van, hogy amiket megálmodok meg is történnek....jos biztos tud segíteni de lehet, hogy egy mély meditáció is
2012. aug. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Egy angyal, mit jelenthet?

2x álmodtam egy bizonyos angyallal!

2012. aug. 19. 23:53
 4/21 A kérdező kommentje:
Még friss az álmom! Egy szakálas idősebb úr állt egy utca végén, és egy pozitív energiájú fiút várt, mikor közelebb értem hozzá azt mondta "Egy fényes jövevényt vár, (rám nézett, és aztmondta)akkor te vagy az, gyere utánam!" aztán most felébredtem. Mit jelenthet ez!?
2012. aug. 20. 07:57
 5/21 A kérdező kommentje:
Hozzá tenném, nagy örömmel fogadott!
2012. aug. 20. 08:03
 6/21 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy valamire rájöttél tudat alatt és ezért álmodtad.
2012. aug. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Lehetséges, hogy valami mélyebb üzenet az álmok térdimenziójából?
2012. aug. 21. 10:35
 8/21 anonim válasza:
55%
az álmoknak nem kell jelentést tulajdonítanunk.. vissza térő álmom volt arról hogy repülök...hát nem tanultam meg repülni... nem jöttek repülő emberek.. felesleges belemagyarázni dolgokat, ez csak az agy játéka, és ,,nagyon valóságos volt'' hát nekem minden álom elég valóságos... de ha ennyire kattogsz rajta, próbálkozz az éber álommal, és kérdezz rá, hátha beválik.
2012. aug. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Válaszoló! Félre értetted amit írtam! Megaztán írtam,hogy kényes ügy így válaszodat nehezen fogom értékelni! Az álmok többet árúlnak el, mint amit tudunk!
2012. aug. 21. 12:05
 10/21 A kérdező kommentje:
Az álmokat, sokan félre értelmezik, félre értik, és azért nem hisznek benne(egyesek!) :)
2012. aug. 21. 12:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!