Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Meg lehet valakinek a halálát...

Meg lehet valakinek a halálát érezni? (lent)

Figyelt kérdés
egy hete elhunyt egy rokonom,és 2 nappal előtte mielőtt elhunyt hallottam magam mellől,ilyen furcsa hangokat, mint ha valaki szenvedne(tudni kell hogy a nagymamám aki elhunyt az intenzíven feküdt ebben a 2 napban) nem tudom megfogalmazni ,de mintha az ő szendvedését hallottam volna,létezik ilyen? azóta semmi ilyet nem észlelek. a negatív hozzászólásokat kérlek hanyagoljátok.
2012. szept. 1. 23:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
36%
" negatív hozzászólásokat kérlek hanyagoljátok." Ezen azt érted, hogy ha szerintük nem lehet meg érezni valakinek a halálát, akkor ne is írjunk? Ha igen, akkor minek a kérdés?
2012. szept. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
22%
Ok, akkor nem leszek negatív és azt mondom, hogy meg lehet érezni. Ez két-három hét múlva lehetséges, főleg nyári, meleg időben. Ha egy bizonyos orrfacsaró bűzt érzel, gyaníthatod, hogy ott bizony halálnak halálával holt.
2012. szept. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
nem nem azt mondtam hogy ez nem lehetséges,rosszul fogalmaztam,az olyan hozzászólásokat kerüljük ahol elviccelik mint az utolsó hozzászóló,és írnak komolytalan dolgokat
2012. szept. 1. 23:46
 4/19 anonim ***** válasza:
12%
Inkább a te kérdésed a komolytalan...már elnézést.
2012. szept. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
akkor az,ez az oldal azért van hogy kérdezzünk
2012. szept. 1. 23:49
 6/19 anonim ***** válasza:
7%
Igen, meg azért, hogy válaszoljunk. Ha hülye a kérdés, hülye a válasz :)
2012. szept. 2. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudom,van nálunk egy családi legenda,miszerint apu bátyja miután meghalt eljött elköszönni
2012. szept. 2. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
59%
Aki szerint hülye a kérdés annak javaslom, hogy látogasson meg egy számára megfelelő topikot, az ezotériát meg lehet hanyagolni!
2012. szept. 2. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 norbunemeth válasza:
82%
Persze hogy meglehet érezni másnak a halálát.
2012. szept. 2. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 norbunemeth válasza:
82%
Tudom elég nehéz elhinni mert lehetetlennek gondolod mint a mikrohullám nem látod mégis létezik. Meg már ez a tény elfogadott és létezö dolog a tudosok számára is.
2012. szept. 2. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!