Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám elfogadni a...

Bambi1995 kérdése:

Hogyan tudnám elfogadni a nőiességemet, legyőzni a stresszt és újra a toppon lenni?

Figyelt kérdés

Az a problémám,hogy nagyon szégyenlős vagyok.Minden téren(testileg+ szociális fobia).Ez nagyon korlátoz. Nem tudom magamat elfogadni,mint nő.Nem tudom szeretni magam,ezért másokat sem.Ez pedig problémákat okoz a kapcsolataimban...

A kettes csakrámmal vannak gondok tudtommal(szexuális csakra)Ehhez a csakrához tartoznak a vesék,a nemi szervek,a medence.....Amikor kisbaba voltam, vesebeteg voltam.A menstruációm nincs meg rendesen,4 honapig kimarad,aztán megjön,de akkor is nagyon gyenge. Továbbá 26 fokos hátgerincferdülésem van..ez pedig a medencecsontomnak köszönhető.Elég furcsak összefüggések.Aki otthon van kicsit az ezoteréiában,az érti miről beszélek.

Szóval nem tudom mit kéne tennem,hogy el tudjam fogadni magamat?

Továbbá egy "idegbeteg" vagyok.Folyamatosan stresszelek (általában a semmin),állandó feszültségben élek.Reggeli gyomorgörcsök,izzadás és ez még sok-sok kellemetlen tünettel jár együtt.Utálok így élni...

46 kg vagyok és 170 cm...ez egyrészt a génjek miatt van,de szerintem a sok idegeskedéstől sem tudok hízni :( Pedig nagyon szeretnék.

Pár hónappal ezelőtt lelkileg toppon voltam.Meggyógyultam a hátgerincferdülésemből(amiből elméletileg nem lehetett),lett önbizalmam és a stresszt is jobban kezeltem,mint régen.Ez mind köszönhető volt a pozitív gondolkodásnak is.De a nyár közepétől nagyon visszaestem,és nem tudom,hogyan állhatnék újra talpra. Olyan depresszió féle lehet rajtam. Tudna valaki valamilyen tanácsot adni? Kérem a szkeptikus válaszolók kíméljenek,köszönöm szépen. 17/L



2012. szept. 10. 19:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
esténként vagy nap közben nem rándul be a gyomrod?
2012. szept. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:

Az ezotériában ne keresd a választ, az nem jó dolog, még ha pozitívként van is beállítva és te is esetleg úgy érzed.

Én is sokat stresszeltem munkám miatt, de van egy nagyon erős kapaszkodóm, mégpedig Isten (katolikus vagyok, a rend kedvéért). Ő nagyon szeret minket, el sem tudjuk képzelni, hogy mennyire (saját életét adta értünk, tudod, hogy ez mekkora dolog?). Ha gondolod, szívesen beszélek a személyes tapasztalataimról.

2012. szept. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Bármikor.Például reggel korábban felkelek,mert ideges vagyok,de amúgy többnyire napközben szokott lenni...
2012. szept. 10. 20:05
 4/14 A kérdező kommentje:
Az ezotériában nagyon otthon vagyok,ez már sokat segített nekem.De Istenben is mélyen hiszek,szóval kiváncsi lennék a tapasztalaidra :)
2012. szept. 10. 20:06
 5/14 anonim ***** válasza:
2.hát grat :D te is nagyon okos vagy
2012. szept. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
amúgy ezeknek a gondoknak nem csak a 2.csakra lehet a baja.
2012. szept. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Hanem még mi? Kiváncsi lennék a véleményedre...
2012. szept. 10. 20:10
 8/14 anonim ***** válasza:
előbb próbáld meg amit 2. akar de tuti hülyeség xD eleve azt írt.megkeres még mást.végső esetbe fordulj majd hozzám privátba.
2012. szept. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ebből nekem az jön le, hogy a hormonjaiddal lehet valami baj.(amiket leírtál, azok tökéletesen ilyen irányban függnek össze ok, vagy okozatként)

Amúgy Jézus áldozta fel magát, nem Isten.

2012. szept. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Katolikus,de picit eltévedt xDDD

A hormonjaimmal?

2012. szept. 10. 20:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!