Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám elfogadni a...

Bambi1995 kérdése:

Hogyan tudnám elfogadni a nőiességemet, legyőzni a stresszt és újra a toppon lenni?

Figyelt kérdés

Az a problémám,hogy nagyon szégyenlős vagyok.Minden téren(testileg+ szociális fobia).Ez nagyon korlátoz. Nem tudom magamat elfogadni,mint nő.Nem tudom szeretni magam,ezért másokat sem.Ez pedig problémákat okoz a kapcsolataimban...

A kettes csakrámmal vannak gondok tudtommal(szexuális csakra)Ehhez a csakrához tartoznak a vesék,a nemi szervek,a medence.....Amikor kisbaba voltam, vesebeteg voltam.A menstruációm nincs meg rendesen,4 honapig kimarad,aztán megjön,de akkor is nagyon gyenge. Továbbá 26 fokos hátgerincferdülésem van..ez pedig a medencecsontomnak köszönhető.Elég furcsak összefüggések.Aki otthon van kicsit az ezoteréiában,az érti miről beszélek.

Szóval nem tudom mit kéne tennem,hogy el tudjam fogadni magamat?

Továbbá egy "idegbeteg" vagyok.Folyamatosan stresszelek (általában a semmin),állandó feszültségben élek.Reggeli gyomorgörcsök,izzadás és ez még sok-sok kellemetlen tünettel jár együtt.Utálok így élni...

46 kg vagyok és 170 cm...ez egyrészt a génjek miatt van,de szerintem a sok idegeskedéstől sem tudok hízni :( Pedig nagyon szeretnék.

Pár hónappal ezelőtt lelkileg toppon voltam.Meggyógyultam a hátgerincferdülésemből(amiből elméletileg nem lehetett),lett önbizalmam és a stresszt is jobban kezeltem,mint régen.Ez mind köszönhető volt a pozitív gondolkodásnak is.De a nyár közepétől nagyon visszaestem,és nem tudom,hogyan állhatnék újra talpra. Olyan depresszió féle lehet rajtam. Tudna valaki valamilyen tanácsot adni? Kérem a szkeptikus válaszolók kíméljenek,köszönöm szépen. 17/L



2012. szept. 10. 19:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Igen, a veséken belül a mellékvese felelős a hormontermelésért, ezért érdemes lenne orvossal ellenőriztetni.

A menstruáció zavarai, az idegesség, a hízásra való képtelenség mind ebből eredhet.

A többi: A gerincferdülés a gyors növésre vezethető vissza, ami pedig a hormonokra, a depresszió az idegességből, az idegesség a hormonokból, a szégyenlősség nem feltétlenül ettől, de az idegességtől is lehet.

Szerintem a mellékvese hormonjainak a hiperfunkciója okozza ezeket.(túltermelődnek)

2012. szept. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
kedves utolso,koszonom a válaszodat!!:)
2012. szept. 10. 20:37
 13/14 anonim ***** válasza:

Először a tipikus "szkeptikusok kíméljenek" feltétel miatt azt akartam tanácsolni, hogy akkor bas­zódj meg, de inkább azt kívánom, hogy találd meg a jó módszert és győzd le a problémáidat, és élj egészségesen és boldogan.


Egy szkeptikus, aki nem kizárólag trollkodik.

2012. szept. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
azért írtam,hogy aki ebben nemhisz,az ne írjon olyanokat,hogy én se higgyem el.köszi a jó kívánságaidat :)
2012. szept. 11. 17:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!