Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » 20 év fölötti vagyok mért nem...

20 év fölötti vagyok mért nem találom a helyem, ( néha úgy érzem mintha csak álmodnám hogy itt a Földön élek, nagyon mély érzésű vagyok, nem tudok dolgokat elfogadni ebböl az életböl) szerintetek?

Figyelt kérdés
2010. máj. 7. 22:30
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
37%
depresszió?
2010. máj. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
100%
Nem tudom pontosan, te mit érzel, de a leírtak alapján ugyanez jellemző rám is. Igyekszem keresni, hogy miért van így, de még nem találtam rá választ.. 23 éves vagyok
2010. máj. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
72%

Ismerős érzés, nem vagy egyedül :) 22F


Lány vagy?

2010. máj. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Ez nem önsajnálat
2010. máj. 7. 22:47
 5/22 anonim ***** válasza:
72%
előző: Mi az amit nem tudsz elfogadni az életből? Konkrétabban?
2010. máj. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Azt hogy nagyjából minden az anyagi dolgok körül mozog, nincs meg az egymás iránti tisztelet.stb..
2010. máj. 7. 22:51
 7/22 A kérdező kommentje:
Igen lány vagyok
2010. máj. 7. 22:52
 8/22 anonim ***** válasza:
75%

huuh, de elvontan válaszoltál, nem is teljesen világos:)


Azért nem a megfoghatatlan spirituális dolgok körül forognak a dolgok, mert a tudomány nem ismeri el azt, és ezt a nézetet sajnos ráerőlteti az emberre is.


A "tisztelet" tényleg nem tudom, hogy jön ide!? Mindenesetre ritka emberi tulajdonság, mert az emberek alapvetően önzőek:)

2010. máj. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
és, hogy miért nem találod a helyed. Nos, erre nem nagyon fogsz választ kapni, de idővel Buddhának is sikerült megvilágosodnia:) Kitartás!
2010. máj. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem, jó érzés, ha valaki nem találja a helyét, mert akkor tudja , hogy egyedi. Én is kritikusan nézem a fogyasztói társadalmat és mégis profitálok belőle, de tudom, hogy az anyagi dolgok csak egy eszköz itt a földön. Minden tett mögött kell lenni egy spirituális megfontoltságnak és akkor Te leszel a nyerő!
2010. máj. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!