Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szkeptikusok! Hogyan tudtok...

Szkeptikusok! Hogyan tudtok élni spiritualzumus & ezotéria nélkül?

Figyelt kérdés

Sokan közületek nem tapasztalták még meg a reinkarnációt, hogyan tudtok élni úgy hogy abba a tudatba éltek, hogy ha meghaltok így semmivé lesztek ? Mi motivál élni, alkotni, ? Hogyan tudtok élni Isten/Sátán nélkül ?


Hogy lehet az, hogy habár nemhisztek ebbe mégis idejártok az ezotéria fórumba, ami szerintem a legjobb fórum a világon, itt bárki kérdezhet első regisztráció után, nap mint nap olvashatod korszakalkotó felfedezéseimet és vitatkozhatsz kontakt személyekkel(404,Diator) és tudósokkal(Szenthelyi Árpád,Zoltánkvantumfizikus) egyaránt. Te mégis idejársz, lehet hogy a lelked mélyén nyitni akarsz a spiritualizmus felé ?


2012. szept. 10. 22:30
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Én is valószínűnek tartom, hogy troll, de egészen ijesztő, hogy ennyi időt és energiát fektet bele. Beteges.
2012. szept. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Szegénynek biztos nincs egy barátja sem.
2012. szept. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Megjegyezném h Slendermannek tépőzáras gyerekbőr cipője van.,
2012. szept. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
54%

És te hogy tudsz élni attól rettegve hogy akármikor megtámadhat egy reptoid flotta, hogy kolonizálják a Földet?


Én nagyon jól érzem magam a realitás talaján!Nincs szükségem a mesékben (akármilyen fájó de Isten és Sátán is csak mese) való hitre.


Az életemet elsősorban a genetikámba kódolt élni akarás mozgatja.Másodsorban nekem van egy nagyon komplex agyam , mint az emberek nagy részének, tehát már van én tudatom.Ennek segítségével rácsodálkozhatok a világra és az akaratomat és vágyaimat megtehetem.Ezt például tudatosan szeretném folytatni, ezért akarok életben maradni.

2012. szept. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Ja, és hogy hogyan vagyok képes belenyugodni a halálba ami a végleges game over?Úgy ahogy abba is belenyugodtam hogy nem beszélgethetek soha se az olyan nagy gondolkodókkal mint Engels,Einstein vagy Konrád Lorenz.Egyszerűen ez van.És ha állandóan ez ellen a gondolat ellen küzdenék egy idő után vagy mindenki bolondnak tartana, vagy megőrülnék.
2012. szept. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Ezek a szkeptikusok szörnyű egy állatfaj ezek nem hisznek semmiben csak a tudomány csak azt szeretik.Én voltam előző életeket feltáró regressziós-meditációs analízisen és kiderült hogy voltam már szöcske,denevér,vízipók,és jelenleg troll vagyok méghozzá hegyi troll
2012. szept. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Nem baj, legalább jót röhögök az idióta szkeptikusokon, akik itt töltik unalmas perceiket.
2012. szept. 12. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok ebben a témában szélsőséges.


Például a csillagjegyekre jellemző leírásokat érdekesnek tartom és sok egyezést vélek felfedezni. Valahol hiszek a sorsban... ugyanakkor hiszek az egyszerű, csodálatos véletlenekben is. Én hiszek is meg nem...

Persze nem hiszek vámpírokban, meg boszorkányságban és ehhez hasonlókban, annál racionálisabb vagyok. Érdekel és szeretem a tudományt. De nem zárkózom el egynéhány ilyen ezotériás dologtól sem. Valahol ott arany középen helyezném el magam... Na jó. Talán 60% ráció, 40% ezo. Nem is. Inkább 70% ráció és 40% ezo. Ajj! Mérleg vagyok, bocsi. :D

Ezt nem hagyhattam ki.


Viccen kívül nem hiszek istenben és sátánban sem. Nincs szükségem ezekre a mesékre, hogy tudjam mi a helyes, helytelen és hogyan kell élnem.

Nem tudom hogy létezik e reinkarnáció. Igazából nem is foglalkozom vele. Ha létezik is tök mindegy, mert ha újjászületek úgysem emlékszem majd rá...

De kiindulok abból hogy az ember nem születik újjá, és csak egyszer élünk.

"hogyan tudtok élni úgy hogy abba a tudatba éltek, hogy ha meghaltok így semmivé lesztek ? Mi motivál élni, alkotni?"

Pontosan ez motivál!!! Hogy csak egyszer élek, és ezt jól kell csinálnom. (Ha tudnám hogy még százszor újjászületek akkor hajlamos lennék 50 életet elbulizni, elcseszni.) :)

De így hogy tudom, hogy csak ez az egy életem van, jól bánok magammal, megpróbálok jó döntéseket hozni és igyekszem a helyes úton járni, hogy ne bánjak meg semmit. Egyszeri és megismételhetetlen vagyok. Jól érzem magam ebben a tudatban.

Törekszem arra hogy ne legyek szélsőséges és ne általánosítsak, ne legyek szkeptikus, pesszimista, passzív.... Ellenben igyekszem vidám és optimista lenni, folyamatosan fejlesztem magam (főleg művészetek), kíváncsi vagyok ezért sokat olvasok, tájékozódok, új célokat tűzök ki magam elé, amiért igenis van értelme élni...Néha a fellegekbe járok, néha pedig két lábbal állok a földön. :)

Ebben nincs semmi mágikus.

2012. szept. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

* 70% ráció 30% ezo

:D Bocses.

2012. szept. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Úgy látom a dürhő feleslegesség fenyeget titeket polgártársak. Itt egy kis szellemi táplálék, hogy tágítsátok tudathorizontotokat mielőtt átalakul az agyatok egy mócsingos hányadék szerű gennykockává:


A méhkirálynő nászrepüléséről:


A fiatal királynő kb. 8 napos korában végzi az úgynevezett nászrepülést. A levegőben magasan kb. 10 herével párzik, ezek a királynő feromonjára gyűlnek össze. A nász herék számára végzetes, mert nemző szervük a párzást követően leszakad. A királynő a hímivarsejteket egy zacskóban, az ondótartályban gyűjti. Amennyiben a királynő megfelelő számban párzott herékkel, egy életre elegendő hímivarsejttel rendelkezik és kb. 5 évig rakhat petéket. Ha a párzás valamilyen okból nem volt sikeres az anya herét szülővé válik, ami annyit jelent, hogy megtermékenyítetlen petéket rak le, amelyekből herék fejlődnek ki. Az ilyen királynőt vagy a méhész vagy a méhek maguk egyszerűen lecserélik. Egy jó királynő tavaszi hónapokban 1-2000 petét rak le naponta.


forrás: Wikipedia


Üdvözlettel!


Információ kapitány

2012. szept. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!