Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szkeptikusok! Hogyan tudtok...

Szkeptikusok! Hogyan tudtok élni spiritualzumus & ezotéria nélkül?

Figyelt kérdés

Sokan közületek nem tapasztalták még meg a reinkarnációt, hogyan tudtok élni úgy hogy abba a tudatba éltek, hogy ha meghaltok így semmivé lesztek ? Mi motivál élni, alkotni, ? Hogyan tudtok élni Isten/Sátán nélkül ?


Hogy lehet az, hogy habár nemhisztek ebbe mégis idejártok az ezotéria fórumba, ami szerintem a legjobb fórum a világon, itt bárki kérdezhet első regisztráció után, nap mint nap olvashatod korszakalkotó felfedezéseimet és vitatkozhatsz kontakt személyekkel(404,Diator) és tudósokkal(Szenthelyi Árpád,Zoltánkvantumfizikus) egyaránt. Te mégis idejársz, lehet hogy a lelked mélyén nyitni akarsz a spiritualizmus felé ?


2012. szept. 10. 22:30
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
captain info,remélem még párzás előtt elveszted a nemzőszerved...
2012. szept. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Nem értem ellenszenvedet, ugyanakkor péniszem elszomorodik, amikor valaki bántani akarja.


IK

2012. szept. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Röhögni járok ide a sok idiótán akik még mindig a középkorban élnek. :D tapasztaltam pedig már sok természetfelettinek mondott dolgok(tárgyak leesnek, jövő megálmodása) de majdnem mindegyiket lehet magyarázni :D
2012. szept. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 Kameko-san ***** válasza:

Hogyan tudtok élni spiritualzumus & ezotéria nélkül?

Könnyen, a többinél majd részletezem.


"hogyan tudtok élni úgy hogy abba a tudatba éltek, hogy ha meghaltok így semmivé lesztek ? Mi motivál élni, alkotni, ?"

Az motivál, hogy csak egy esély van, ezt nem szúrhatom el. Nem tudom, hogy létezik-e reinkarnáció, de ha igen, úgysem fogok emlékezni erre az életemre.


"Hogyan tudtok élni Isten/Sátán nélkül ?"

Ez egyszerű. Van elég ember aki piszkál, nem hagy békén vagy szeret. Nem kellenek még főnökök is. Amúgy meg, honnan tudjam, hogy létezik bármelyik is? Biblia? Az csak egy emberek által írt könyv, ki tudja, hogy mit kamuznak benne. A világon sok vallás van, honnan tudjam, hogy melyik valós. Szóval inkább ezek nélkül élek.


"Hogy lehet az, hogy habár nemhisztek ebbe mégis idejártok az ezotéria fórumba..."

Én csak az "Egy véletlen kérdés"-re kattingatok, nem tehetek róla, hogy ilyen kérdéseket is behoz. Plusz most beteg vagyok, kicsit unatkozom és az ilyen kérdésekre a legtöbb a válasz :D

2012. szept. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!