Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van őrangyala mindenkinek? Ez...

Van őrangyala mindenkinek? Ez igaz? (többi lent)

Figyelt kérdés
azt szeretném tudni hogy tényleg léteznek-e és hogy hogy tudnék vele kapcsolatba kerülni?

2012. szept. 11. 18:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nekem van :)
2012. szept. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
30%
nincs
2012. szept. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
24%

Kiabáld hajnali 2kor az utcán, hogy "BÉÉÉLA! BÉÉÉLA! HOL VAGY BÉLUSKÁM?"


Ez a titkos angyalhívó. De ne áruld el senkinek!

2012. szept. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
18%
nincs
2012. szept. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
10%
Én megszöktem az angyalok börtönéből. Leráztam az őrangyalomat. Azóta szabadon élek.
2012. szept. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
23%

Vajon törődnek az angyalok az emberekkel, és megvédik őket? Pál apostol ezt kérdezte: „ Avagy nem szolgáló lelkek-é [szellemek-é, Csia fordítás] mindazok [az angyalok], elküldve szolgálatra azokért, a kik örökölni fogják az idvességet?” (Zsidók 1:14). A válasz Pál kérdésére egyértelműen igen.

Amikor a három héber, Sidrák, Misák és Abednégó visszautasította, hogy leboruljon a babiloni király, Nabukodonozor által felállíttatott arany állókép előtt, egy túlhevített kemencébe vetették őket.


Isten ezen hűséges szolgáinak azonban nem ártott a tűz. Amikor a király benézett a kemencébe, „négy férfiút” látott, és azt mondta, hogy „a negyediknek ábrázata olyan, mint valami istenek-fiáé” (Dániel 3:25).


Néhány évvel később Dániel az oroszlánok vermébe került a hűsége miatt. Ő is sértetlenül került ki onnan, és kijelentette: „ Az én Istenem elbocsátá az ő angyalát, és bezárá az oroszlánok száját” (Dániel 6:22).


Az i. sz. első században a Krisztus követőiből álló gyülekezet megalapításakor újra megjelentek az angyalok, és kiszabadították az apostolokat a börtönből (Cselekedetek 5:17–24; 12:6–12). És amikor Pál élete veszélyben volt a tengeren, egy angyal biztosította őt afelől, hogy biztonságban fog megérkezni Rómába (Cselekedetek 27:13–24).

Jehova Isten modern kori szolgái teljesen meg vannak győződve arról, hogy Isten láthatatlan angyali seregei valóságosak, és képesek védelmet nyújtani, ahogyan azt Elizeussal és a szolgájával tették (2Királyok 6:15–17). Igen, „az Úr angyala tábort jár az őt félők körül és kiszabadítja őket” (Zsoltárok 34:8; 91:11).



Zsömle/lány

2012. szept. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
20%

Ja azt elfelejtettem, hogy kapcsolatba nem léphetsz velük, ez most tilos nekik is velünk emberekkel és nekünk sem szabad.

a teremtő Istent kell segítségül hívni, és nem angyalokat.


Aki még is szellemekkel tartanak kapcsolatot azok nem a Teremtő Isten angyalai, hanem Sátán démonai.


Zsömle/lány

2012. szept. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
32%
Zsömle, nem csoda, hogy ilyen alacsony a százalékod.
2012. szept. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Engem nem az emberek véleménye érdekel.

Felőlem nullázhat.


azt írom le ami a bibliában van, és nem azt amit az egyén hallani akar.

Nem engem pontoz le hanem a teremtőt.

Zsömle/lány

2012. szept. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
59%
ugye tisztába vagy vele zsömle hogy a biblia nagy része hülyeség? ha ere ráakarsz kontrázni azt inkább privátba tegyed
2012. szept. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!