Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Te hiszel a vonzás törvényében?

Te hiszel a vonzás törvényében?

Figyelt kérdés
2012. szept. 12. 01:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Biztosan tudjátok, hogy már megdőlt, azon az egyszerű elven, hogy ha pozitív gondolattal pozitívat vonzol be, akkor ugyanúgy felhalmozódik valahol ugyanannyi negatív energia is, tehát ha igaz lenne, akkor lehet, hogy valami bejönne amire vágysz, de életed másik területe összeomlana.
2012. szept. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Ha úgy értelmezed, mint egy érdekes önszuggesztiós módszert, amellyel saját magunkat ügyesen manipulálva fokozatosan változtatunk a hozzáállásunkon és az önbizalmunkon, ezzel esélyesebbé téve magunkat a sikerre, akkor igen, hiszek benne.

Ha úgy értelmezed, mint egy definiálatlan természetfeletti kozmikus erőt, amely bevonz neked dolgokat, akkor nem, ez egy nagy baromság.

2012. szept. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 AzOrdogMagyarhangja ***** válasza:
Persze, Newton egész értelmes szabályokat írt a vonzás törvényére, az is bizonyítva vagyon, h a gravitáció létezik, tehát igen a föld vonzása mindenkire vonatkozik.
2012. szept. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem, mert nem vagyok hülye.
2012. szept. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Nem hiszek benne,de az egyénre szabott önszuggesztióban,és a pozitív gondolkodásban igen.Ez a vonzás törvénye dolog szerintem agymosás,és önbecsapás.Nem működhet minden ember ugyanúgy,így van olyan,aki azt hiszi,hogy működik,mások meg egyszerűen h*lyeségnek tartják.Ebben a formában ahogy írják,szerintem baromság!
2012. szept. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!