Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ti hisztek a vonzás törvényében?

Ti hisztek a vonzás törvényében?

Figyelt kérdés

Tegnap néztem meg a Titok című filmet,és kicsit utána is néztem a vonzás törvényének.Azt olvastam,hogy a gondolatainknak van energiája,ami a mágnesességhez hasonlóan vonzó energiával bír...

Valóban mi vonzunk mindent az életünkbe? Képesek vagyunk bevonzani azt amit szeretnénk?

Igazából én nem vagyok szkeptikus ilyen téren,tehát eltudom képzelni hogy ez tényleg igaz..csak most még olyan lehetetlennek tűnik..:)

Várom olyan emberek jelentkezését is,akik már tapasztalták a vonzás törvényének hatalmát. :D

16/L


2012. máj. 28. 18:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekem működik, lehet vele kísérletezgetni, de ha jót akarsz magadnak, akkor csak JÁTÉKNAK szabad felfogni.
2012. máj. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Shai-Hulud ***** válasza:
74%

"Azt olvastam,hogy a gondolatainknak van energiája,ami a mágnesességhez hasonlóan vonzó energiával bír... "

Ennek az állításnak azért nem ártana némi bizonyítás... :-)


"Képesek vagyunk bevonzani azt amit szeretnénk? "

Ha ez így lenne, akkor minden héten legalább egymillió ötös találat lenne a lottón.


"csak most még olyan lehetetlennek tűnik..:"

És minél többet gondolkozol, ez annál inkább így lesz!


(Juj de le leszek én pontozva!!! :-D)

2012. máj. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
nem
2012. máj. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Én olvastam a könyvet, megnéztem a filmet, de szerintem baromság. Ha lenne ilyen, akkor senki sem halna meg semmiféle betegségben, mindenki gazdag lenne, mindenki csak nyerne. Én világ életemben pesszimista voltam, sokszor a környezetem sem bírja a negativitásom, mert kihat rájuk. Ennek ellenére mindenben szerencsém van. Valaki valahol szeret engem.:D Pedig csak szidok mindent sokszor és erősen hiszem, hogy nem fog sikerülni, nem lehet, még dühbe is gurulok, ha valaki azt állítja, hogy sikerül, amikor én kijelentem, hogy nem fog. Az én legnagyobb megdöbbenésemre sikerülnek olyan dolgok, hogy az agyam eldobom a kisujjam megmozdítása nélkül. A vonzás törvénye szerint csak a rosszat kéne így bevonzanom. Viszont, ha reménykedek, vagy tervezek valamivel kapcsolatban és erősen koncentrálok -nem hiszem, hanem tudom-, hogy lesz, akkor meg pofára esek, mert rittig nem jön össze. Így inkább csak sodródom az árral és szerencsére sok jó kerül elém^^. (amit mások meg is jegyeznek sokszor irigykedve:D)


Viszont... annyiban jó, hogy a jó közérzet nagyon jól hat az emberre, egészségesebb. Nem szabad sosem aggódni semmi miatt, tudnod kell mire vagy képes, így tudod, hogy kb. mire számíthatsz.

2012. máj. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Tökéletesen. Ma is repülni akartam, elrugaszkodtam, aztán a tömegvonzás visszarántott a talajra, a realitásba.


Amiben ti hiszek, az egy kicsit faramucin kicsavart "más" elmélete egy jó gondolatnak.

2012. máj. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Amit a filmben láttál az nem hülyeség, viszont nagyon le van butítva.
2012. máj. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Orosz Hajnalka ***** válasza:
100%

Ez a korszak az emberek ébredéséről szól, egyre többen fogják megérteni, hogy nemcsak az van, amit szabad szemmel látunk. A gondolatoknak frekvenciája van. Mennyi dolog létezik a világban, amit nem látunk de mégis van. Pl: rádióhullám.

Miért van az, hogy rágondolsz valakire és nemsoká felhív telefonon. Vagy velem pl: volt olyan, hogy édesanyámmal egyszerre hívtuk egymást telefonon és mindketten vártuk, hogy a másik beleszóljon. Vagy megismerkedsz egy új dologgal, legyen az bármi és ezután folyton belebotlasz. Vagy a tévében halassz róla, vagy látod leírva. Pedig azelőtt soha. Velem sok hasonló dolog történt már, de ezek egyszerű példák. Az, hogy bevonzz valamit, nem olyan egyszerű, de tényleg így van. Ha akarsz valamit, és ehhez pozitív érzések társulnak, akkor bevonzhatod, de ha nem hiszed el teljesen, kételyed van, vagy akár mások negativitása hatással van rád, akkor nem biztos, hogy sikerül. Ezt is lehet gyakorolni. Fontos, ha akarunk valamit, ne akarjuk görcsösen, hanem engedjük útjának a szándékunkat. De vegyük az ellenkezőjét, aki szkeptikus és nem hisz ebben, aki inkább negatív és pesszimista ezzel a hozzáállással megoldódik bármi is? Boldogabb lesz az élete? ...

Ajánlok egy könyvet ez a lehető legjobb, ha meg akarod tudni a "titkot": Ester és Jerry Hicks: Új életet kezdhetsz

2012. máj. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
23%
Nem, mivel a vonzás törvénye nem létezik. De lehet mivel butítani, az amúgy sem iskolázott népet, és lehúzni róluk még egy bőrt. Erről szól a Titok, a vonzás törvénye. Azok pedig, akik azt mondják, hogy bejött nekik, valójában épp szerencséjük volt, de nem vonzottak ők be semmit. Nem ám. Ha pedig hetekig, hónapokig, évekig nem sikerül nekik semmi, azt mondják, hogy ó jajj, nem vonzottad elég jól, nem jól csináltad, stb. Mert 1000 jó gondolat után jött 1 rossz, a rossz pedig azonnal lehúzta -10000-be az agyalásod, és a rossz vált valóra. Na ne kábítsanak már.
2012. máj. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én hiszek benne, és azért nincs ötszázezer lottóötös hetente, mert azért ehhez több kell, mint az, hogy valaki pusztán meg szeretné nyerni... Az a baj a könyvvel is és a filmmel is, hogy elképesztően egyszerűnek állítják be az egészet, pedig nem úgy van. Az ember tele van tudatos és tudattalan önkorlátozó hiedelmekkel, amiket nagyon nehéz, szinte lehetetlen felszámolni.
2012. máj. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem hiszek benne, hanem megtapasztaltam és tudom, hogy létezik. De vannak más törvények is, szerintem csak ezt az egyet kiemelni közülük elég nagy leegyszerűsítése a dolgoknak.
2012. máj. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!