Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szellem vagy mi lehetett ez?

Szellem vagy mi lehetett ez?

Figyelt kérdés

Ma megnéztem a Fehér zaj c. filmet és gondoltam neten utána nézek ennek a "halottak üzenetei,halál utáni élet" dolognak.Találtam videót is,ami egy ilyen "beszélgetésről" szólt...leállítottam a videót és elindítottam egy másikat youtube-on,erre hallottam egy "hmmm" féle hangot.Megnéztem és minden videó le volt állítva,a szobában senki sem volt...erre hátrafordultam és abba maradt.

A legdurvább,hogy nem egyfolytában volt,hanem szünetekben "hmmm" pár másodperc "hmmm" és megint,aztán mikor megfordultam abba maradt.



2012. szept. 14. 20:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%

Az az érdekes, hogy a kérdésedre rögtön az első mondatban válaszolsz is."Ma megnéztem a Fehér zaj c. filmet".

Az ember magának teremti a valóságot, azt lát és hall amit látni-és hallani akar. És mi ez a "hmmm" tetszett neki a videó? Különben sem léteznek szellemek...

2012. szept. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
96%
Semmi nem volt. Valószínűleg mélyebben megérintett a film, ezért az agyad picit megviccelt. Talán túl nagy hitet fektettél bele ebbe az egész dologba... De nyugodj meg, nem volt ott senki, és semmi.
2012. szept. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%
Az a hülye, aki szerint nem szellem volt? Akkor én hülye vagyok, nem szellem volt. Megnéztél egy parás filmet és a képzelted játszik veled.
2012. szept. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
97%
B@szki,a Hümmögő Hentes ott járt nálad,csoda hogy még élsz..
2012. szept. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
97%
Utolsó, honnan veszed, hogy még él?
2012. szept. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
52%
Én hiszek neked ! Ez már mással is megtőrtént. Ne félj, csak kijött a szellem a youtubeból http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__magia-okkultizmus__3..
2012. szept. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is csak az agyad viccelt meg.
2012. szept. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kíméld magad kérdező...
2012. szept. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
megnéztél egy ijesztő filmet és megijedtél. Ez elmejáték.
2012. szept. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Kérdező: unatkozol és buta vagy mint a tök.
2012. szept. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!