Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez mi lehetett, ketten is...

Ez mi lehetett, ketten is éreztük!?

Figyelt kérdés

Nemrég nagylányommal egy szobában aludtam, az ágyunk L-alakban van.Fejjel egymás felé feküdtünk, bent aludt velünk a macska is, a szőnyegen. Nemsokkal azután, hogy elaludtunk,

éreztem, mintha valami lehuppant volna mellém a párnára és éreztem is valami könnyed érintést egy pillanatra a karomon.Ebben a pillanatban lányom is felriadt, mert ő is érezte ezeket!Biztos voltam benne, hogy a macska ugrott fel az ágyra, de mikor felkapcsoltam a villanyt, semmi gyanúsat nem láttam, a cica mélyen aludt az ágy alatt.Kérdeztem lányomtól, mit érzett, ugyan azt mondta, mint én, hogy érezte, hogy valami a párnájára esik és hozzáért.Nos, az biztos, hogy mi nem érhettünk egymáshoz, mert nem feküdtünk olyan helyzetben és attól amúgy sem ijednénk meg.


Ennél furcsább volt, mikor egy egyedül töltött délelőttön, amint a nagyszobán keresztül mentem, úgy éreztem, mintha a fejemet kétszer megdobnák erősen valami apró tárggyal, pl.meggymaggal :)

Hazajött a lányom és ahogy a nagyszobába ért, a fejéhez kapott és azt mondta, mintha valami "kis izé" ráesett volna!Ugyan azt érezte, amit 1 órával előtte én.Vele ez később újra megtörtént a fürdőszobában, hogy koppant a fején "valami".


Nem mondom, hogy "szellem", egyáltalán nem tudom, hogy mit gondoljak erről, de kicsit furcsa,jó lenne tudni, mi oka lehet ilyen jelenségeknek!Ráadásul közös tapasztalás..Nyilván nem hallucinálunk egyszerre..


2012. szept. 7. 11:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Érdekesen hangzik. Olyan mint egy poltergeist jelenség, de akkor is volt elmondásod szerint, amikor a lányod nem volt otthon, a poltergeistet pedig általában tinédzserek okozzák. Semmi esetre se kezdjetek idézgetni, vagy bármi hasonló. Annyit azért megtehetsz hogy az észlelések helyszínén milyen érzés fog el az ismeretlentől való félelmen kívül. Ez utóbbit próbáld félretenni amíg ellenőrzöd.
2012. szept. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Eljött az ideje levakolni a plafont.
2012. szept. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 Antimod ***** válasza:

"Eljött az ideje levakolni a plafont."


Kedves kérdező, találtatok-e vakolatdarabokat az ágyon illetve a földön?

2012. szept. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Akár a macska is lehetett. Mire felkapcsoltátok a lámpát (2-3 mp), addig a macsek kényelmesen visszaérhetett az ágy alá. Az sem kizárt, hogy alvajáró a cica. (Nem poén.)
2012. szept. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Nem hullott a vakolat, nem is találtunk egyáltalán semmi lehullott dolgot az ágyban.Ami az ágyra huppant, az nagyobbnak tűnt egy kis vakolatdarabkánál és mint mondtam, mid ketten éreztük azt is, hogy hozzánk ér valami, "futólag"..Az ágynak ugyan azon a részén éreztük.Ha az vakolat lett volna, akkor kb tenyérnyi darabkának kellett volna lehullnia, de ennek semmi jele nem volt sem a plafonon, sem pedig az ágyon.Ráadásul az ágy környéke üres, nincs se polc, sem semmi, amiről dolgok potyoghatnának.


Másik estben, a nagyszobában, nem éreztem sem jelenlétet, sem félelmet, csak meglepettséget.a lányom viszont már félt kicsit, mikor másodjára is tapasztalta a fürdőszobában.

De más esetekben viszont éreztem láthatatlan "dolog" jelenlétét nagyon sokszor, a régebbi házunkban is.Néha előfordult, hogy annyira fenyegetve éreztem magam ettől, hogy kiszaladtam az udvarra.Felnőtt létemre is érzem néha, de persze már nem hagyom, hogy rám hozza a frászt.

Bevallom, tinikoromban idézgettem, de nem hiszem, hogy ennek következménye, mert éreztem ilyet azelőtt is, mikor még ilyesmivel nem foglalkoztam.

2012. szept. 7. 11:55
 6/20 A kérdező kommentje:
A cica összegömbölyödve aludt, ugyan azon a helyen, ahol aludni tért.Szerintem 2 másodperc alatt nem alhatott vissza, legalább is, nem szokása.
2012. szept. 7. 11:57
 7/20 anonim ***** válasza:

"2 másodperc alatt nem alhatott vissza"

Ahogy már írtam volt, talán fel sem ébredt.

2012. szept. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Ha tinikorodban idéztél, annak már nem nagyon van visszamaradt hatása. Furán hangzik a dolog, mert elég...hogy is mondjam, ilyen anyagközeli a jelenség, ha fizikai érzeteket kelt. Nem vagy mostanában feszült, stresszes, zaklatott?
2012. szept. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Kérdezö, amint elfelejted ezeket a baromságokat és elgondolkodsz rajta, hogy a semmitöl tartasz, meg is fog egyböl szünni.
2012. szept. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Az ablak nyitva volt a meggymagos esetnél?
2012. szept. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!