Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ezotéria hívők. Ti milyen...

Ezotéria hívők. Ti milyen forrásokból olvassátok az állításaitokat?

Figyelt kérdés

Eddig nem nagyon érdekelt hogy honnan vannak az ilyen jóslásos meg csillagjegyes dolgok.Gondoltam:"á, ezek ilyen néphagyományok amiket a családból lehet megtanulni".De tegnap egy rakat agyzsibbasztó kérdést olvastam itt amik után szégyenlem hogy én is ember vagyok.Például az egyik valami ilyesmi volt:"Hitler tényleg megszökött a reptoidok segítségével, és most egy másik bolygón él?".Vagy "A vámpírok uralják a világot?".


A kérdésem az lenne hogy ezeket honnan veszitek?Képesek lennétek mondjuk valamelyik tanárotoknak vagy ismerősötöknek is elmondani ezeket, vagy csak a neten anonimen trollkodtok?



2012. szept. 15. 13:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Az idegrendszer mit sem ér hormonok vagy elektromos impulzus nélkül.
2012. szept. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Talán ha esetleg érdekel, itt megtalálhatod Mancuso előadását. Engem különösebben nem rédekel a botanika, csak azért jegyeztem meg, mert egyszer feltetettem egy kérdést, hogy hol vannak Noé bárkájáról a növények és amikor csak úgy keresgettem előadásokat a neten, mit látok, ez a botanikus is ugyanazt kérdezi egy beszédje alkalmával. :D

[link]


Csak mondom, akit érdekel megnézheti, meg mi egy mást is, mert van felirat is, néha magyar is. :)

2012. szept. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
* Akit érdekelnek: lehet valamelyiket le kell tölteni, hogy megnézd, ilyenkor célszerű már eleve felirattal (be lehet állítani) ha nem perfekt angol vagy. De csak 10-20 percesek, szóval nem fogja leterhelni a gépet. :D
2012. szept. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Zsizsik666 ***** válasza:

Én sehonnan, én hiszem amit, látok vagy tapasztalok, többek között így a szellemekben sem hiszek, mert tudom, hogy vannak. Tapasztalatra értem pl. az asztrális utazást. Amit könyvekben olvasok az max. a jelenség neve, vagy hasonló történeteket néha.

Nem szeretek róla beszélni, de ha nagyon akarják, elmondom, aztán belegondolok, én sem hinném el, ha nem láttam, tapasztaltam volna, elméleti síkon marad az egész, max. feltételezem, hogy ilyen is létezhet. Másoktól sem várom el, hogy vakon higyjenek.

2012. szept. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
fizikakönyvekből. az meg hülyeség hogy a reptoidok szöktették meg, mert 404-es is azt mondta hogy a kis szűrkék adtak neki birodalmat és most ott él és 10 éves is.
2012. szept. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!